B. Bystrica - Štart Bratislava 32:21 v 2. play off o 3. miesto

TASR|7. máj 2006 o 21:54

Banská Bystrica 7. mája (TASR) Hádzanárky ŠKP Banská Bystrica sa opäť priblížili k ligovému bronzu, keď v nedeľu aj po druhý raz využili výhodu domáceho ...

Banská Bystrica 7. mája (TASR) Hádzanárky ŠKP Banská Bystrica sa opäť priblížili k ligovému bronzu, keď v nedeľu aj po druhý raz využili výhodu domáceho prostredia a ŠKP Štart Bratislava zdolali tentokrát presvedčivejším rozdielom 32:21 a v sérii vyhrávajú 2:0. Tretí zápas, ktorý môže znamenať už aj koniec série, je na programe v sobotu 13. mája v Bratislave.

o 3. miesto:

ŠKP Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 32:21 (19:9)

Najviac gólov: Kollárová 9, Szabová 9, Benčoová a Polláková 4 - Kusendová 10, Vachová 6, Madarová a Cicmanová po 2. Rozhodcovia: Válek a Opava (obaja ČR), 7m hody: 3/2 - 3/2, vylúčené: 2:3, 500 divákov.

/na zápasy: 2:0/

Až do 22. minúty to bol opäť vyrovnaný zápas (10:9), potom si deviatimi gólmi po sebe domáce hráčky vypracovali polčasový výsledok až na 19:9. V druhom polčase domáce hráčky len udržiavali stav, postupne si zahrali všetky hráčky a zápas sa skončil rozdielom 11 gólov.

Domov»Halové športy»Hádzaná»B. Bystrica - Štart Bratislava 32:21 v 2. play off o 3. miesto