WHIL: Súhrn výsledkov 11. kola

SITA|13. jan 2007 o 20:29

BRATISLAVA 13. januára (SITA) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 11. kola hádzanárskej interligy žien WHIL (Women´s Handball International League):

DHC Slavia Praha - HK Štart Trenčín 27:20 (13:11)

Najviac gólov: Zachová 8, Adámková 5, Štolfová, Crhová, Kračmanová, Krouská po 3 - Bahýlová, Hollá po 4, Surovčíková, Uhliarová po 3

Pok. hody: 1/1 - 4/2, vylúčené: 2 - 3, rozhodovali: Bubeníček a Smékal (obaja ČR), 80 divákov

V domácom družstve šarapatila viróza a tak muselo nastúpiť aj s juniorkami. V I. polčase si Slavia vypracovala dvojgólový náskok (13:11), ktorý po zmene strán ešte zvýšila a napokon bez väčších problémov vyhrala nad Trenčínom 27:20.

HK Slávia Partizánske - Casta Sokol Písek 28:27 (13:13)

Najviac gólov: Ivanová 8, Michnová 6, Antalová 5 - Keclíková 9, Luzumová 6, Moravcová 4

Pok. hody: 8/6 - 6/5, vylúčené: 9 - 10, ČK: Ivanová za hrubý faul - Luzumová za tri vylúčenia, rozhodovali: Hipík a Černý, 150 divákov

Začiatok stretnutia domácim hráčkam nevyšiel, ale do prestávky dokázali aspoň vyrovnať. V druhej polovici si Partizánske vybudovalo náskok a dve a pol minúty pred koncom ešte vyhrávalo o päť gólov, v závere sa však pre poľavenie muselo napokon obávať o víťazstvo.

HC Zlín - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 24:27 (11:14)

Najviac gólov: Růčková 6/2, Brzôsková 5, Kraclíková 3/2, Češková 3 - Dorotíková 7, Handlová 5, G. Zvoničová 4 a Fleková 4

Pok. hody: 6/4 - 2/1, vylúčené: 1 - 2, rozhodovali: Pešek, Pavlát, 620 divákov

Domáce hráčky sa ujali vedenia 4:1, vzápätí však už prehrávali 4:5. Skúsený tím Veselí takmer počas celého duelu mal trojgólový náskok. Zlín síce v 50. min vyrovnal na 21:21, súperky mu však opäť odskočili a zaslúžene zvíťazili.

Domov»Halové športy»Hádzaná»WHIL: Súhrn výsledkov 11. kola