nominácia Francúzska: Richard Gasquet (16. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Arnaud Clément (35. vo dvojhre, 30. vo štvorhre), Sébastien Grosjean (45.), Michael Llodra (72. vo dvojhre, 36. vo štvorhre), kapitán Guy Forget
nominácia Rumunska: Andrei Pavel (118. vo dvojhre, 44. vo štvorhre), Florin Mergea (352. vo dvojhre, 211. vo štvorhre), Horia Tecau (425. vo dvojhre, 276. vo štvorhre), Victor Hanescu (755.), kapitán Florin Segerceanu
začiatky v SEČ: 13.00 h (piatok), 13.45 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)
bilancia: 6:1
NEMECKO - CHORVÁTSKO
piatok:
Tommy Haas - Mario Ančič
Benjamin Becker - Ivan Ljubičič
sobota:
Michael Kohlmann, Alexander Waske - Mario Ančič, Ivan Ljubičič
nedeľa:
Tommy Haas - Ivan Ljubičič
Benjamin Becker - Mario Ančič
dejisko: KönigPalast, Krefeld, kapacita 4600 divákov, tvrdý povrch Rebound Ace v hale
nominácia Nemecka: Tommy Haas (10. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Benjamin Becker (49.), Alexander Waske (110. vo dvojhre, 20. vo štvorhre), Michael Kohlmann (1035. vo dvojhre, 29. vo štvorhre), kapitán Patrik Kühnen
nominácia Chorvátska: Ivan Ljubičič (8. vo dvojhre, 123. vo štvorhre), Mario Ančič (9. vo dvojhre, 84. vo štvorhre), Marin Čilič (168.), Lovro Zovko (662.), kapitán Goran Prpič
začiatky v SEČ: 13.45 h (piatok), 13.45 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)
bilancia: 1:1
BELGICKO - AUSTRÁLIA
piatok:
Kristof Vliegen - Lleyton Hewitt
Olivier Rochus - Chris Guccione
sobota:
Dick Norman, Christophe Rochus - Paul Hanley, Lleyton Hewitt
nedeľa:
Olivier Rochus - Lleyton Hewitt
Kristof Vliegen - Chris Guccione
dejisko: Country Hall du Sart-Tilman, Liege, kapacita 4000 divákov, antuka v hale
nominácia Belgicka: Olivier Rochus (34. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 56. vo štvorhre), Kristof Vliegen (41. vo dvojhre, 53. vo štvorhre), Christophe Rochus (74. vo dvojhre, 138. vo štvorhre), Dick Norman (126. vo dvojhre, 150. vo štvorhre), kapitán Julien Hoferlin
nominácia Austrálie: Lleyton Hewitt (18. vo dvojhre, 1422. vo štvorhre), Chris Guccione (109.), Peter Luczak (212.), Paul Hanley (bez hodnotenia vo dvojhre, 7. vo štvorhre) , kapitán John Fitzgerald
začiatky v SEČ: 13.30 h (piatok), 15.00 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)
bilancia: 0:2
ČESKO - USA
piatok:
Ivo Minář - Andy Roddick
Tomáš Berdych - James Blake
sobota:
Lukáš Dlouhý, Pavel Vízner - Bob Bryan, Mike Bryan
nedeľa:
Tomáš Berdych - Andy Roddick
Ivo Minář - James Blake
dejisko: ČEZ aréna, Ostrava, kapacita 7500 divákov, antuka v hale
nominácia Česka: Tomáš Berdych (12. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie), Lukáš Dlouhý (87. vo dvojhre, 17. vo štvorhre), Ivo Minář (160.), Pavel Vízner (bez hodnotenia vo dvojhre, 15. vo štvorhre), kapitán Jaroslav Navrátil
nominácia USA: Andy Roddick (4.), James Blake (6.), Mike Bryan (bez hodnotenia vo dvojhre, spoločne 3. vo štvorhre), Bob Bryan (bez hodnotenia vo dvojhre, spoločne 3. vo štvorhre), kapitán Patrick McEnroe
začiatky v SEČ: 15.00 h (piatok), 14.30 h (sobota), 14.00 h (nedeľa)
bilancia: 1:1 (pred rozdelením Československa 0:3)
ŠVAJČIARSKO - ŠPANIELSKO
piatok:
Marco Chiudinelli - Rafael Nadal
Stanislas Wawrinka - David Ferrer
sobota:
Yves Allegro, Stanislas Wawrinka - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco
nedeľa:
Stanislas Wawrinka - Rafael Nadal
Marco Chiudinelli - David Ferrer
dejisko: Palexpo, Ženeva, kapacita 5400 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale
nominácia Švajčiarska: Stanislas Wawrinka (32. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 132. vo štvorhre), Marco Chiudinelli (137.), Yves Allegro (bez hodnotenia vo dvojhre, 41. vo štvorhre), Stephane Bohli (278.), kapitán Severin Lüthi
nominácia Španielska: Rafael Nadal (2.), David Ferrer (15.), Fernando Verdasco (33. vo dvojhre, 314. vo štvorhre), Feliciano Lopez (92. vo dvojhre, 165. vo štvorhre), kapitán Emilio Sanchez
začiatky v SEČ: 13.30 h (piatok), 14.00 h (sobota), 13.30 h (nedeľa)
bilancia: 1:3
BIELORUSKO - ŠVÉDSKO
piatok:
Vladimir Volčkov - Robin Söderling
Max Mirnyj - Thomas Johansson
sobota:
Max Mirnyj, Vladimir Volčkov - Simon Aspelin, Jonas Björkman
nedeľa:
Max Mirnyj - Robin Söderling
Vladimir Volčkov - Thomas Johansson
dejisko: Futbalová manéž, Minsk, kapacita 4769 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale
nominácia Bieloruska: Max Mirnyj (55. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 1. vo štvorhre), Vladimir Volčkov (730. vo dvojhre, 1084. vo štvorhre), Pavel Ivanov (428. vo dvojhre), Pavel Kotľarov (851.), kapitán Dmitrij Tatur
nominácia Švédska: Robin Söderling (26.), Jonas Björkman (47. vo dvojhre, 2. vo štvorhre), Thomas Johansson (93.), Simon Aspelin (bez hodnotenia vo dvojhre, 18. vo štvorhre), kapitán Mats Wilander
začiatky v SEČ: 14.00 h (piatok), 14.00 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)
bilancia: 0:0
RAKÚSKO - ARGENTÍNA
piatok:
Stefan Koubek - Jose Acasuso
Jürgen Melzer - Guillermo Caňas
sobota:
Jürgen Melzer, Julian Knowle - Jose Acasuso, Sebastian Prieto
nedeľa:
Jürgen Melzer - Jose Acasuso
Stefan Koubek - Guillermo Caňas
dejisko: Intersport Arena, Linz, kapacita 5000 divákov, tvrdý povrch Greenset Trophy v hale
nominácia Rakúska: Jürgen Melzer (30. na rebríčku ATP Entry pre nasadzovanie, 19. vo štvorhre), Stefan Koubek (71.), Alexander Peya (106. vo dvojhre, 52. vo štvorhre), Julian Knowle (1418. vo dvojhre, 23. vo štvorhre), kapitán Gilbert Schaller
nominácia Argentíny: Jose Acasuso (40. vo dvojhre, 82. vo štvorhre), Juan Martin Del Potro (67.), Guillermo Caňas (107.), Sebastian Prieto (bez hodnotenia vo dvojhre, 39. vo štvorhre), kapitán Alberto Mancini
začiatky v SEČ: 14.00 h (piatok), 14.00 h (sobota), 14.00 h (nedeľa)
bilancia: 0:0