Tituly Svanebovi a Mutschellerovej, Kuril trinásty

SITA|10. feb 2007 o 17:09

TRIESENBERG-STEG 10. februára (SITA) - Titul majstra Európy v zimnom triatlone (beh - horská cyklistika - beh na lyžiach) si v lichtenštajnskom stredisku Triesenberg-Steg vybojoval v hlavnej kategórii ...

TRIESENBERG-STEG 10. februára (SITA) - Titul majstra Európy v zimnom triatlone (beh - horská cyklistika - beh na lyžiach) si v lichtenštajnskom stredisku Triesenberg-Steg vybojoval v hlavnej kategórii mužov - elite Švéd Andreas Svanebo. Najlepším Slovákom bol Patrik Kuril, ktorý obsadil 13. priečku. Medzi ženami triumfovala Nemka Sigrid Mutschellerová. V kategórii mužov do 23 rokov skončil slovenský reprezentant Peter Mosný na 6. mieste.

muži - elite:

1. Andreas Svanebo (Švéd.) 1:17:15 h, 2. Arne Post (Nór.) 1:17:47, 3. Daniel Antoniolo (Tal.) 1:18:39,... 13. Patrik Kuril 1:21:20, 15. Tomáš Jurkovič 1:21:43, 26. Ján Holiga 1:26:30, 29. Matúš Jurečka (všetci SR) 1:27:40