Juniorky skončili ôsme na svete

Sportnet|22. feb 2007 o 00:00

t. V individuálnych pretekoch na dlhej trati bola z našich najlepšia Hlaváčiková na 30. mieste.

SALZBURG. Na MS juniorov v lyžiarskom orientačnom behu v Salzburgu obsadila štafeta dievčat v zložení Erika Hlaváčiková, Dáša Mihálová a Lucia Brozmanová 8. miesto. Pretekárky Ekonómu B. Bystrica zaostali za víťazným prvým tímom Švédska o viac ako 32 minút. V individuálnych pretekoch na dlhej trati bola z našich najlepšia Hlaváčiková na 30. mieste.

Juniorky - štafety: 1. Švédsko „A“ 1:19:23 h, 2. Česko 1:21:55, 3. Fínsko 1:22:36,... 8. Slovensko (Hlaváčiková, Mihálová, Brozmanová) 1:51:42.

Juniorky - dlhá trať: 1. Svenssonová (Švéd.) 47:27 min, 2.Söderlundová (Švéd.) 47:44, 3. Hančíková (ČR) 49:37,... 30. Hlaváčiková 1:00:12, 42. Mihálová 1:16:43, 45. Brozmanová (všetky SR) 1:20:54.