Titul pre Zhangovú, Reitmayerová 26.

SITA|3. mar 2007 o 21:04

OBERSTDORF 3. marca (SITA) - Američanka Caroline Zhangová sa stala novou juniorskou majsterkou sveta v krasokorčuľovaní, keď triumfovala na šampionáte v nemeckom Oberstdorfe. Na stupňoch pre víťazov ju ...

OBERSTDORF 3. marca (SITA) - Američanka Caroline Zhangová sa stala novou juniorskou majsterkou sveta v krasokorčuľovaní, keď triumfovala na šampionáte v nemeckom Oberstdorfe. Na stupňoch pre víťazov ju doplnili jej krajanky Mirai Nagasuová a Ashley Wagnerová. Slovenka Ivana Reitmayerová sa do voľných jázd z krátkeho programu, v ktorom obsadila prvú nepostupovú 25. priečku, nekvalifikovala. Keďže Nemka Brigitte Blicklingová bola v prvej časti súťaže za ňou a podľa pravidiel musí minimálne jeden súťažiaci z krajiny organizátora štartovať aj vo voľnom programe, Reitmayerová obsadila v Oberstdorfe konečnú 26. pozíciu.

Výsledky - MSJ v krasokorčuľovaní v Oberstdorfe:

Juniorky: 1. Caroline Zhangová 169,25, 2. Mirai Nagasuová 163,84, 3- Ashley Wagnerová (všetky USA) 157,15,... 26. Ivana Reitmayerová (SR)

Domov»Zimné športy»Titul pre Zhangovú, Reitmayerová 26.