Celkové triumfy v SP pre Holigu a Mondlovú

SITA|10. mar 2007 o 20:31

KRÁLIKY 10. marca (SITA) - Celkovými víťazmi Slovenského pohára (SP) v zimnom triatlone sa stali v hlavnej kategórii mužov Ján Holiga (KBL ŠKP Martin) so 140 bodmi, medzi ženami si prvenstvo vybojovala ...

KRÁLIKY 10. marca (SITA) - Celkovými víťazmi Slovenského pohára (SP) v zimnom triatlone sa stali v hlavnej kategórii mužov Ján Holiga (KBL ŠKP Martin) so 140 bodmi, medzi ženami si prvenstvo vybojovala Dagmar Mondlová (Trian UMB Banská Bystrica) s 20 bodmi. Obaja spomenutí triatlonisti zvíťazili aj v sobotňajších pretekoch záverečného 5. kola SP na Králikoch pri Banskej Bystrici.

Súhrn výsledkov sobotňajších pretekov záverečného 5. kola Slovenského pohára v zimnom triatlone na Králikoch pri Banskej Bystrici:

Muži: 1. Ján Holiga (KBL ŠKP Martin) 1:07:50 h, 2. Peter Mosný 1:10:36, 3. Pavol Gábor (obaja Triklub FTVŠ Bratislava) 1:12:44

Ženy: 1. Dagmar Mondlová (Trian UMB Banská Bystrica) 1:35:13 h, 2. Jana Žideková (MK Rajec) 1:40:43, 3. Ivana Šulejová (Trian UMB Banská Bystrica) 1:43:18

Juniori: 1. Viktor Vlčko (Triklub FTVŠ Bratislava) 1:04:42

Veteráni: 1. Milan Celerín (T.A.T. Martin) 1:14:48

Konečné poradie Slovenského pohára v zimnom triatlone:

Muži: 1. Ján Holiga 140 bodov, 2. Matúš Jurečka (obaja KBL ŠKP Martin) 126, 3. Pavol Gábor (Triklub FTVŠ Bratislava) 110

Ženy: 1. Dagmar Mondlová (Trian UMB Banská Bystrica) 20 bodov, 2. Jana Žideková (MK Rajec) 15, 3. Ivana Šulejová (Trian UMB Banská Bystrica) 11

Juniori: 1. Jozef Tomašovič (KPŠ Nereus Žilina) 150 bodov

Juniorky: 1. Monika Kadlecová (KPŠ Nereus Žilina) 36 bodov