Slov-matic FOFO Bratislava obhájil Slovenský pohár

SITA|2. máj 2007 o 10:07

SENICA 2. mája (SITA) - V utorňajšom finálovom stretnutí Slovenského pohára 2006/07 vo futsale v Senici zvíťazil favorizovaný Slov-matic Bratislava nad Borským Mikulášom 4:1 (0:0). Zverencom trénera Milana ...

SENICA 2. mája (SITA) - V utorňajšom finálovom stretnutí Slovenského pohára 2006/07 vo futsale v Senici zvíťazil favorizovaný Slov-matic Bratislava nad Borským Mikulášom 4:1 (0:0). Zverencom trénera Milana Kollára sa tak podarilo nielen obhájiť minuloročný triumf, ale dosiahli už pohárový „čistý hetrik“. Za najlepších hráčov jednotlivých tímov boli vyhlásení gólman C.V.S. Andrej Fišan a Peter Haľko zo Slov-maticu. V aktuálnej sezóne má FOFO šancu dosiahnuť aj double, keď v semifinále play off vedie nad ďalším bratislavským tímom Across Pinerola 1:0 na zápasy.

Slovenský pohár vo futsale - sezóna 2006/07 - finále (Senica):

C.V.S. JAKO Borský Mikuláš - Slov-matic FOFO Bratislava 1:4 (0:0)

Góly: 33. Marčan - 32. a 36. Haľko, 35. Bartošek, 35. Nagy, ŽK Fišan, 500 divákov.

Borský Mikuláš: Fišan - Marčan, Šebo, Slovák, Pavlovič - Švrček, Filuš, M. Wallner, R. Wallner.

Slov-matic: Gašparovič - Čambal, Berky, Mikita, Haľko - M. Habaj, Várady, Nagy, Bartošek.

Až do obrátky to bolo vyrovnané stretnutie, domáci tím držal nad vodou najmä mladý gólman Fišan. Po prestávke sa naplno prejavili skúsenosti hráčov Slov-maticu, ktorí napokon zvíťazili 4:1. Skóre stretnutia otvoril v 32. min Haľko, o minútu však bolo vyrovnané zásluhou Marčana. Zlomovým sa stal časový úsek od 35. do 36. min, kedy favorizovaní hostia strelili tri góly.