WHIL - 4. kolo - utorok

SITA|25. sep 2007 o 20:09

BRATISLAVA 25. septembra (SITA) - Súhrn výsledkov utorňajších predohrávaných stretnutí 4. kola hádzanárskej interligy žien WHIL (Women´s Handball International League):

ŠKP Bratislava - TJ Házená Jindřichov Hradec 27:20 (15:12)

Najviac gólov: H. Janšáková 7, Porubská 6, Globanová 5 - Martínková 6, Eliášová 4, Žilková 3

Pok. hody: 5/3 - 3/1, vylúčené: 6 - 8, ČK: Madárová - Kohoutová, Růčková (všetky za úder do tváre), rozhodovali: Cipov a Pastierik (obaja SR), 300 divákov

Do 21. min Jindřichov Hradec držal krok s ŠKP, potom sa domáce hráčky na čele s Porubskou a Hanou Janšákovou strelecky chytili a dostali sa do vedenia. To postupne zvyšovali až do konca zápasu. Zápas bol veľmi tvrdý.

HC Zlín - HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou 24:34 (12:16)

Najviac gólov: Budayová 6/1, Růčková 5/3, Nevrlá, Snášelová a Brzósková po 3 - Četvertaková 11/6, Handlová 7/2, Chmelařová 6

Pok. hody: 6/4 - 9/8, vylúčené: 4 - 5, rozhodovali: Nesvadba a Pavel Novotný (obaja ČR), 220 divákov

V prvom polčase videli diváci v Zlíne vyrovnané stretnutie. Hostky však dávali góly ľahšie, zatiaľ čo domáce sa viac natrápili. O výsledku rozhodla prostredná časť druhého polčasu, keď od 15. do 20. min dali hostky sedem gólov za sebou.