Macypura v Oberstdorfe na konečnom 4. mieste

SITA|30. sep 2007 o 00:42

OBERSTDORF 30. septembra (SITA) - Slovenský krasokorčuliar Igor Macypura obsadil na pretekoch Nebelhorn Trophy v nemeckom Oberstdorfe konečné 4. miesto. Jeho krajan Taras Rajec skončil osemnásty. V kategórii ...

OBERSTDORF 30. septembra (SITA) - Slovenský krasokorčuliar Igor Macypura obsadil na pretekoch Nebelhorn Trophy v nemeckom Oberstdorfe konečné 4. miesto. Jeho krajan Taras Rajec skončil osemnásty. V kategórii žien patrí prvenstvo podľa očakávania Talianke Caroline Kostnerovej, Slovenka Ivana Reitmayerová si vyjazdila 12. priečku. Súťaž športových dvojíc vyhrali domáci favoriti Aľona Savčenkový, Robin Szolkowy a medzi tanečnými pármi si najlepšie počínalo americké duo Jennifer Westerová, Daniil Barancev.

Výsledky - 39. ročník Nebelhorn Trophy v krasokorčuľovaní v Oberstdorfe:

Muži: 1. Michal Březina (ČR) 185,55, 2. Shaun Rogers (USA) 185,02, 3. Tomáš Verner (ČR) 178,50, 4. Igor Macypura 177,13,...18. Taras Rajec (obaja SR) 128,04

Ženy: 1. Carolina Kostnerová (Tal.) 173,53, 2. Megan Williamsová-Stewartová (USA) 141,60, 3. Laura Lepistová (Fín.) 141,07,...12. Ivana Reitmayerová (SR) 120,16

Športové dvojice: 1. Aľona Savčenková, Robin Szolkowy (Nem.) 175,15, 2. Meagan Duhamelová, Craig Buntin (Kan.) 147,86, 3. Amanda Evorová, Mark Ladwig (USA) 146,89

Tanečné páry: 1. Jennifer Westerová, Daniil Barancev (USA) 157,03, 2. Christina Beierová, William Beier (Nem.) 149,91, 3. Alla Beknazarovová, Vladimir Zujev (Ukr.) 146,16