Štrobl v Záhrebe na 17. mieste

SITA|1. okt 2007 o 10:14

OBERSTDORF 1. októbra (SITA) - Slovenský reprezentant Jakub Štrobl obsadil na krasokorčuliarskych pretekoch juniorov ISU Grand Prix v chorvátskom Záhrebe v súťaži sólistov 17. miesto. Po krátkom programe ...

OBERSTDORF 1. októbra (SITA) - Slovenský reprezentant Jakub Štrobl obsadil na krasokorčuliarskych pretekoch juniorov ISU Grand Prix v chorvátskom Záhrebe v súťaži sólistov 17. miesto. Po krátkom programe figuroval pretekár KC Košice na 19. mieste, vo voľnej jazde sa posunul o dve priečky vyššie. Víťazstvo si odniesol Američan Austin Kanallakan. Medzi juniorkami zvíťazila Američanka Mirai Nagasuová, v tancoch dominovali Kanaďania Vanessa Cronová a Paul Poirier.

Preteky ISU Grand Prix juniorov - Záhreb:

JUNIORI: 1. Austin Kanallakan (USA) 173,69, 2. Ivan Bariev (Rus.) 172, 3. Armin Mahbanoozadeh (USA) 171,21,...17. Jakub Štrobl (SR) 115,76

JUNIORKY: 1. Mirai Nagasuová (USA) 143,52, 2. Jenni Vahamaaová (Fín.) 132,44, 3. Na-jung Kim (Kór. rep.) 128,37

TANCE: 1. Vanessa Cronová, Paul Poirier (Kan.) 169,04, 2. Kristina Gorškovová, Vitalij Butikov (Rus.) 168,84, 3. Ksenia Monková, Kiril Chaliavin (Rus.) 153,51