LM mužov - Lipták spokojný aj s bodom

SITA|18. nov 2007 o 12:17

BRATISLAVA 18. novembra (SITA) - Hlas trénera hádzanárov Tatrana Prešov Martina Liptáka po remíze 30:30 v stretnutí 5. kola základnej D-skupiny Ligy majstrov mužov 2007/2008 na palubovke rakúskeho tímu A1 Bregenz:

Martin Lipták (tréner Prešov): "Vonku sa body nezískavajú ľahko, obzvlášť v Lige majstrov. Náš výkon mal kvalitu, takže ja som spokojný. A to nielen s prvým polčasom, ale s celým zápasom. Bregenz sa dotiahol na rozdiel dvoch gólov na začiatku druhého polčasu, keď sme hrali v dvojnásobnom oslabení. Od tej chvíle to už bolo gól na gól, a preto je škoda zahodených príležitostí z postu pivota, nepremenených brejkov či náskokov. Nedostali sme sa tak do výraznejšieho vedenia. Je to však vyvážené, lebo aj náš brankár Bakša zlikvidoval také isté množstvo náskokov súpera. Je zbytočné špekulovať, či sme mohli - nemohli vyhrať. Išli sme si do Bregenzu po bod a máme ho."