MS žien vo Francúzsku - Bronz získali po dráme Nemky

SITA|16. dec 2007 o 16:11

PARÍŽ 16. decembra (SITA) - Bronzové medaily na XVIII. majstrovstvách sveta 2007 v hádzanej žien vo Francúzsku (2. - 16. decembra 2007) získali reprezentantky Nemecka, ktoré v nedeľňajšom popoludňajšom ...

PARÍŽ 16. decembra (SITA) - Bronzové medaily na XVIII. majstrovstvách sveta 2007 v hádzanej žien vo Francúzsku (2. - 16. decembra 2007) získali reprezentantky Nemecka, ktoré v nedeľňajšom popoludňajšom stretnutí o 3. miesto zdolali po dráme Rumunsko 36:35 po predĺžení. Nemky síce po prvom polčase prehrávali v hale Bercy až o sedem gólov, no napokon sa im podarilo dotiahnuť zápas do predĺženia. V nadstavenom čase mali pevnejšie nervy a po desiatich rokoch sa opäť tešili z cenného kovu na svetovom šampionáte.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia o konečné umiestnenie na XVIII. majstrovstvách sveta 2007 v hádzanej žien vo Francúzsku (2. - 16. decembra 2007):