Tituly pre Rosta a Vlasovovú, Hlaváčiková 25.

SITA|16. jan 2008 o 14:22

S-CHANF-ENGADIN 16. januára (SITA) - Majstrami Európy na dlhej trati s hromadným štartom v lyžiarskom orientačnom behu sa vo švajčiarskom S-chanfe-Engadine stali Švéd Erik Rost a Ruska Tatiana Vlasovová, ...

S-CHANF-ENGADIN 16. januára (SITA) - Majstrami Európy na dlhej trati s hromadným štartom v lyžiarskom orientačnom behu sa vo švajčiarskom S-chanfe-Engadine stali Švéd Erik Rost a Ruska Tatiana Vlasovová, ktorá po utorkovom šprinte získala už druhý titul. Z dvojice slovenských reprezentantov sa opäť viac darilo Erike Hlaváčikovej, ktorá skončila na 25. mieste. Jej klubový kolega z TJ Ekonóm Banská Bystrica Štefan Šurgan obsadil v 68-člennej konkurencii 44. miesto.

Výsledky - dlhá trať s hromadným štartom:

Muži: 1. Erik Rost 93:14 min, 2. Peter Arnesson 93:21, 3. Tomas Löfgren (všetci Švéd.) 93:25,... 44. Štefan Šurgan (SR) 116:39

Ženy: 1. Tatiana Vlasovová (Rus.) 82:35 min, 2. Liisa Anttilová 83:41, 2. Mervi Pesuová (obe Fín.) 84:45,... 25. Erika Hlaváčiková (SR) 107:58.

Domov»Zimné športy»Tituly pre Rosta a Vlasovovú, Hlaváčiková 25.