Opäť suverénne Nemky, Švikruhová jedenásta

SITA|19. jan 2008 o 13:37

OSRBLIE 19. januára (SITA) - Víťazkou stíhacích pretekov žien na 10 km v rámci 6. kola Európskeho pohára v biatlone v Osrblí sa stala podľa očakávania Nemka Juliane Döllová. Dokonale tak využila svoj ...

OSRBLIE 19. januára (SITA) - Víťazkou stíhacích pretekov žien na 10 km v rámci 6. kola Európskeho pohára v biatlone v Osrblí sa stala podľa očakávania Nemka Juliane Döllová. Dokonale tak využila svoj vyše trištvrteminútový náskok, ktorý získala v piatkovom šprinte na svoje jubilejné desiate prvenstvo v EP v kariére. Druhá skončila jej krajanka Anne Preusslerová, dokonalý triumf nemeckej reprezentácie skompletizovala Rommy Beerová, ktorá skončila tretia. Najlepšia zo Sloveniek bola na 11. priečke Eliška Švikruhová.