Na BS triumfy Bajčičáka a Maláka

SITA|9. feb 2008 o 12:49

KREMNICA 9. februára (SITA) - V sobotňajších pretekoch v rámci 35. ročníka behu na lyžiach Biela stopa v Kremnici zvíťazili v hlavných kategóriách slovenskí reprezentanti. V pretekoch na 48 km voľnou ...

KREMNICA 9. februára (SITA) - V sobotňajších pretekoch v rámci 35. ročníka behu na lyžiach Biela stopa v Kremnici zvíťazili v hlavných kategóriách slovenskí reprezentanti. V pretekoch na 48 km voľnou technikou triumfoval Michal Malák a na polovičnej trati Martin Bajčičák. Medzi ženami sa z prvenstva na dlhšej trati tešila Češka Klára Moravcová, na polovičnej vzdialenosti to bola Slovenka Katarína Garajová. Celkovo sa v sobotu na štart postavilo vyše tisíc bežcov.