VÝSLEDKY PRETEKOV V TÍMŠPRINTE MUŽOV A ŽIEN V RÁMCI SVETOVÉHO POHÁRA V BEHU NA LYŽIACH V ČESKOM LIBERCI

V tímšprinte prvenstvá Nórov

LIBEREC 17. februára (SITA) - V pretekoch Svetového pohára v tímšprinte v rámci Svetového pohára v behu na lyžiach v Liberci, ktoré boli generálkou na budúcoročné majstrovstvá sveta v klasických lyžiarskych ...

LIBEREC 17. februára (SITA) - V pretekoch Svetového pohára v tímšprinte v rámci Svetového pohára v behu na lyžiach v Liberci, ktoré boli generálkou na budúcoročné majstrovstvá sveta v klasických lyžiarskych disciplínach v tomto českom stredisku, triumfovali nórski reprezentanti. V kategórii mužov na 3x2x1,4 km zvíťazilo duo Martin Johnsrud Sundby, Simen Östensen a medzi ženami na 2x2x1,4 km sa z prvenstva tešili Marit Björgenová a Astrid Jacobsenová. Slovenskí lyžiari Martin Bajčičák s Michalom Malákom a Katarína Garajová s Katarínou Johansenovou neuspeli v semifinále a do finále nepostúpili. Muži skončili v semifinále na 13. mieste, celkovo ich klasifikovali na 25. pozícii z 29 štartujúcich dvojíc. Ženy obsadili v semifinále 11. miesto, celkovo figurovali na konci výsledkovej listiny na 20. priečke.