Husárovej prehra vo štvrťfinále štvorhry v Dauhe

SITA|21. feb 2008 o 18:48

DAUHA 21. februára (SITA) - Slovenská tenistka Janette Husárová a Poľka Agnieszka Radwanská prehrali vo štvrtkovom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA Tour Qatar Total Open v katarskej Dauhe ...

DAUHA 21. februára (SITA) - Slovenská tenistka Janette Husárová a Poľka Agnieszka Radwanská prehrali vo štvrtkovom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA Tour Qatar Total Open v katarskej Dauhe (Tier I, dotácia 2,5 milióna USD, tvrdý povrch Rebound Ace) s tretím nasadeným česko-austrálskym párom Květa Peschkeová, Rennae Stubbsová za 77 minút 6:7 (6), 1:6.

Tridsaťtriročná Bratislavčanka Husárová (26. vo svetovom rebríčku štvorhry) a premiérovo na rovnakej strane siete hrajúca 18-ročná Krakovčanka A. Radwanská, v piatok súperka Dominiky Cibulkovej vo štvrťfinále dvojhry, teda v areáli Khalifa International Tennis & Squash Complex na adrese Majlis al-Taawon nedokázali nadviazať na nečakané stredajšie zdolanie pätiek deblového "pavúka" a úradujúcich víťaziek US Open - Francúzky Nathalie Dechyovej a Rusky Dinary Safinovej. Navyše, Husárovej sa nevydarila ani odveta Peschkeovej za prehru z 3. februára v rozhodujúcej štvorhre brnianskeho fedcupového duelu ČR - SR (3:2).

Štvorhra - štvrťfinále:

Květa Peschkeová, Rennae Stubbsová (3-ČR/Austr.) - Janette Husárová, Agnieszka Radwanská (SR/Poľ.) 7:6 (6), 6:1 za 77 minút