Obe naše tenistky vypadli

Sportnet|1. apr 2008 o 00:00

MIAMI. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová nečakane prehrala v zápase 3. kola dvojhry na turnaji WTA Tour Sony Ericsson Open v Key Biscayne v Miami na Floride (3,77 milióna USD) s nenasadenou Japonkou Ai Sugijamovou za 182 minút po priebehu obojstranne

plnom výkyvov a premrhaných príležitostí tesne 4:6, 7:6 (8), 5:7. Z 240 bodov získala takmer polovicu - 119.

Dominika Cibulková prehrala s favorizovanou desiatou nasadenou Ruskou Jelenou Dementievovou za 155 minút 0:6, 7:6 (1), 4:6. V druhom sete Cibulková vyrovnala z 1:3 a v rozhodujúcom z 2:4 na 4:4, vtedy však už črtajúci sa senzačný obrat nedotiahla.

Miami - 3. kolo: Sugijamová (Jap.) - Hantuchová (7-SR) 6:4, 6:7 (8), 7:5, Dementievová (10-Rus.) - Cibulková (SR) 6:0, 6:7 (1), 6:4.