Tituly pre Hysterky a Drink Team VI.

SITA|15. jún 2008 o 16:41

BRATISLAVA 15. júna (SITA) - Tituly majstrov Slovenska v plážovej hádzanej si na víkendovom 7. ročníku medzinárodného podujatia Beach Handball 2008 v areáli Radosť na bratislavskom Štrkovci vybojovali ...

BRATISLAVA 15. júna (SITA) - Tituly majstrov Slovenska v plážovej hádzanej si na víkendovom 7. ročníku medzinárodného podujatia Beach Handball 2008 v areáli Radosť na bratislavskom Štrkovci vybojovali družstvá Drink Team VI. a Hysterky. V mužskom turnaji sa zopakovalo na medailových pozíciách poradie z vlaňajška, keď nebol turnaj v tejto kategórii šampionátom. Na 10. M-SR si vďaka finálovému víťazstvu 2:0 nad Engerau zabezpečil prvenstvo Drink Team VI, tretí boli Mítnickí vlci. Hysterky na 7. M-SR žien obhájili lanský triumf pred Iskrivými osemnástkami a Looserkami. Najlepšími brankármi boli Matej Kukumberg (Engerau) a Miroslava Sůkalová (Iskrivé osemnástky), za najužitočnejších hráčov vyhlásili Pavla Polakoviča (Drink Team VI.) a Petru Beňuškovú (Hysterky).

Na Beach Handball 2008 štartovalo dovedna 19 družstiev - 10 mužských a 9 ženských.

Výsledky:

10. M-SR mužov v plážovej hádzanej - finále: Drink Team VI. - Engerau 2:0, o 3. miesto: Mítnickí vlci - Team 99 2:1

Konečné poradie: 1. Drink Team VI., 2. Engerrau, 3. Mítnickí vlci, 4. Team 99

Najlepší brankár: Matej Kukumberg (Engerau)

Najužitočnejší hráč: Pavol Polakovič (Drink Team VI.)

7. M-SR žien v plážovej hádzanej - finálová skupina: Hysterky - Iskrivé osemnástky 2:1, Hysterky - Looserky 2:0, Iskrivé osemnástky - Looserky 2:0

Konečné poradie: 1. Hysterky, 2. Iskrivé osemnástky, 3. Looserky

Najlepšia brankárka: Miroslava Sůkalová (Iskrivé osemnástky)

Najužitočnejšia hráčka: Petra Beňušková (Hysterky)

Domov»Halové športy»Hádzaná»Tituly pre Hysterky a Drink Team VI.