MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KICKBOXE V BANSKEJ BYSTRICI (21. - 22. 6.) - PREHĽAD MEDAILISTOV V DISCIPLÍNACH SEMIKONTAKT, FULLKONTAKT, K1-RULES (SOBOTA) A LIGHTKONTAKT, LOW-KICK (NEDEĽA)

Steel Trans Košice na M-SR až s 33 titulmi

BANSKÁ BYSTRICA 22. júna (SITA) - Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa uskutočnili za účasti 155 pretekárov z 20 klubov netradične až v dvoch dňoch v ŠH UMB v Banskej ...

BANSKÁ BYSTRICA 22. júna (SITA) - Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa uskutočnili za účasti 155 pretekárov z 20 klubov netradične až v dvoch dňoch v ŠH UMB v Banskej Bystrici (21. - 22. 6.), sa stal podľa očakávania tím Steel Trans Košice s 33 titulmi. Medzi jednotlivcami vystúpili až trikrát na najvyšší stupienok Vojtech Hudy, Miroslav Madzin, Roman Bych, Peter Čerňa (všetci Steel Trans Košice), Peter Baláž (Kibudo Lučenec) a jediná žena - Dagmara Kundríková (Panter Prešov). Na domáci šampionát sa kvalifikovali najlepší štyria kickboxeri v každej disciplíne podľa počtu bodov, získaných v šiestich kolách Slovenského pohára (boli postupne v Banskej Bystrici, Košiciach, Pezinku, Lučenci, Prešove a Trnave). Na víkendových M-SR v Banskej Bystrici sa súťažilo v piatich disciplínach - semikontakte, fullkontakte, K1-rules (sobota), lightkontakte a low-kicku (nedeľa).

Článok pokračuje pod video reklamou

Prehľad medailistov na majstrovstvách Slovenska mužov a žien v kickboxe, ktorých dejiskom bola počas víkendu (21. - 22. 6.) ŠH UMB na Tajovského ulici v Banskej Bystrici:


MUŽI

Sobota, 21. júna:

semikontakt:

kategória do 57 kg: 1. Ján Tamáš (Leon Revúca), 2. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), do 63 kg: 1. Vojtech Hudy (Steel Trans Košice), 2. Ján Brindzák (Revúca), 3. Ľuboslav Šiška (Dolný Kubín), do 69 kg: 1. Peter Haluška (Steel Trans Košice), 2. Tomáš Hornáček (Adento Poprad), 3. Miloš Mihály (Guard Bratislava), do 74 kg: 1. Martin Muravský (Steel Trans Košice), 2. Martin Kuzma (Liptovský Mikuláš), 3. Karol Kocian (Humenné), do 79 kg: 1. Matúš Barláš (Steel Trans Košice), 2. Marek Frank (Revúca), 3. Dominik Čisarik (Adento Poprad), do 84 kg: 1. Matej Višnai (Steel Trans Košice), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Pavol Trajlínek (Šin-Mu Senica), do 89 kg: 1. Rastislav Babinčák (Steel Trans Košice), 2. Jakub Ďurčík (ŠKP Banská Bystrica), do 94 kg: 1. Peter Baláž (Kibudo Lučenec), 2. Roman Šaliga (D. Kubín), nad 94 kg: 1. Vladimír Minda (Steel Trans Košice), 2. Dušan Habánik (D. Kubín), 3. Peter Baláž st. (Lučenec), Open kategória: 1. Rastislav Babinčák, 2. Peter Haluška, 3. Matú

š Barláš (všetci Steel Trans Košice)


fullkontakt:

do 51 kg: 1. Štefan Ťažký (Steel Trans Košice), do 54 kg: Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), 2. Filip Barák (L. Mikuláš), 3. Ján Tamáš (Revúca), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Maroš Baláž (Hnúšťa), do 63,5 kg: 1. Vojtech Hudy, 2. Patrik Varga (obaja Steel Trans Košice), 3. Maroš Pačan (STS Poprad), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Stanislav Varga, 3. Karol Hajči (obaja ŠKP Košice), do 71 kg: 1. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), 2. Miloš Mihály (Guard Bratislava), 3. Róbert Fábrik (Steel Trans Košice), do 75 kg: 1. Pavol Garaj (STS Poprad), 2. Peter Stacho (Guard Bratislava), do 81 kg. 1. Martin Navrátil (L. Mikuláš), 2. Martin Mašlár (Steel Trans Košice), 3. Marek Frank (Revúca), do 86 kg: 1. Róbert Kovalčík (STS Poprad), 2. Peter Fiala (L. Mikuláš), 3. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), do 91 kg: 1. Michal Sedláček (Guard Bratislava), 2. Andrej Mičianik (CBŠ Trnava), 3. Peter Baláž (Luč

enec), nad 91 kg: 1. Jozef Horváth (CBŠ Trnava), 2. Michal Bistrák (Tiger Dim Mak Bratislava), 3. Ladislav Kačmarák (STS Poprad)


K1-rules:

do 51 kg: 1. Štefan Ťažký (Steel Trans Košice), do 54 kg: 1. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Ján Tamáš (Revúca), 2. Adrián Horváth (Steel Trans Košice), 3. Pavol Mihal (Bardejov), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Patrik Jendrušiak (STS Poprad), 3. Jakub Šafárik (Fighting Gym Bratislava), do 63,5 kg: 1. Maroš Pačan (STS Poprad), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Miroslav Sendecký (STS Poprad), do 71 kg: 1. Miroslav Kormaňoš (STS Poprad), 2. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), do 75 kg: 1. Juraj Polanský (Fighting Gym Bratislava), 2. Juraj Hurajt (STS Poprad), 3. Miroslav Gočík (Steel Trans Košice), do 81 kg: 1. Vladimír Idrányi (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Milan Nosál (CBŠ Trnava), do 91 kg: 1. Zsolt Tóth (Fighting Gym Bratislava), 2. Peter Baláž (Lučenec), nad 91 kg: 1. Lukáš Horák, 2. Július Csorba (obaja Steel Trans Košice)


Nedeľa, 22. júna:

lightkontakt:

do 57 kg: 1. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), 2. Ján Tamáš (Revúca), 3. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 63 kg: 1. Vojtech Hudy, 2. Roman Tirpák, 3. Patrik Varga (všetci Steel Trans Košice), do 69 kg: 1. Karol Hajči (ŠKP Košice), 2. Miloš Mihály (Guard Bratislava), 3. Marián Šimašek (CBŠ Trnava), do 74 kg: 1. Martin Muravský (Steel Trans Košice), 2. Martin Kuzma (L. Mikuláš), 3. Georg Pasztor (Steel Trans Košice), do 79 kg: 1. Matúš Barláš, 2. Dalibor Vetricín (obaja Steel Trans Košice), 3. Peter Sokol (Šin-Mu Senica), do 84 kg: 1. Matej Višnai (Steel Trans Košice), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), do 89 kg: 1. Michal Sedláček (Guard Bratislava), 2. Tomáš Polakovič (CBŠ Trnava), 3. Marek Mistík (Guard Bratislava), do 94 kg: 1. Peter Baláž (Lučenec), 2. Roman Šaliga (D. Kubín), nad 94 kg: 1. Tomáš Možný (ŠKP Košice), 2. Erik Németh (Steel Trans Košice), 3. Michal Bomba (Guard Bratislava)


low-kick:

do 54 kg: 1. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Adrián Horváth (Steel Trans Košice), 2. Ján Tamáš (Revúca), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Andrej Cyprich (CBŠ Trnava), do 63,5 kg: 1. Ladislav Sirkovský (Steel Trans Košice), 2. Erik Cyprich (CBŠ Trnava), 3. Jozef Želinský (ŠKP Košice), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Stanislav Varga (ŠKP Košice), 3. Juraj Tomek (ŠK Idrányi Prievidza), do 71 kg: 1. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), 2. Peter Lackovič (CBŠ Trnava), 3. Róbert Fábrik (Steel Trans Košice), do 81 kg: 1. Vladimír Idrányi (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Ľubomír Kolesár (Steel Trans Košice), do 86 kg: 1. Michal Hromek (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), 3. Ľuboš Takáč (ŠKP Košice), do 91 kg: 1. Peter Baláž (Lučenec), 2. Peter Drimaj (CBŠ Trnava), nad 91 kg: 1. Július Csorba, 2. Lukáš Horák (obaja Steel Trans Košice)


ŽENY:

Sobota, 21. júna:

semikontakt:

do 50 kg: 1. Miriama Bagáčková (Hnúšťa), 2. Mária Vassová (Steel Trans Košice), 3. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), do 55 kg: 1. Alexandra Horáková, 2. Zuzana Gregušová (obe Guard Bratislava), do 60 kg: 1. Svatava Špániková (Guard Bratislava), 2. Vladimíra Šmelková (Lučenec), 3. Dominika Brieniková (D. Kubín), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková, 2. Zuzana Žarnayová (obe Panter Prešov), Open kategória: 1. Zuzana Gregušová (Guard Bratislava), 2. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), 3. Dagmara Kundríková (Panter Prešov)


fullkontakt:

do 52 kg: 1. Veronika Slaninová (ŠKP Košice), 2. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice), 3. Jana Trnovská (L. Mikuláš), do 56 kg: 1. Veronika Petríková (ŠKP Košice), 2. Alexandra Horáková (Guard Bratislava), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková (Panter Prešov), do 70 kg: 1. Nicolette Mitrová (Steel Trans Košice)


Nedeľa, 22. júna:

lightkontakt:

do 50 kg: 1. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), 2. Jana Trnovská (L. Mikuláš), 3. Nikola Zigová (Steel Trans Košice), do 55 kg: 1. Zuzana Gregušová (Guard Bratislava), 2. Veronika Petríková (ŠKP Košice), 3. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice), do 60 kg: 1. Svatava Špániková (Guard Bratislava), 2. Vladimíra Šmelková (Lučenec), 3. Dominika Brieniková (D. Kubín), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková (Panter Prešov), 2. Kristína Bražínová (D. Kubín), 3. Zuzana Žarnayová (Panter Prešov), do 70 kg: 1. Nicolette Mitrová (Steel Trans Košice)


low-kick:

do 52 kg: 1. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice)


Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  3. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  4. Talent - vzdelanie - úspech
  5. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  6. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  8. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  9. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  10. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  1. Naše finančné družstvo - príbeh Mojmíra Begána
  2. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  3. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  6. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  7. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  8. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  9. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  10. HubHub spája sily s Neulogy
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 23 600
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 14 661
  3. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 9 904
  4. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 6 634
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 6 280
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 5 672
  7. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 5 421
  8. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 4 448
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 027
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 790

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Sardínsky šéfkuchár o Slovákoch: Netušia, čo si objednali

Ľudia sa tu medzi sebou nerozprávajú a nepremýšľajú, čo stihnú zjesť, hovorí Talian Andrea Ena.

KOMENTÁRE

Ficov recept na pokoj v dome

Ktosi by mohol premiérovi poslať faktúru za prácu, ktorú jedným svojim vystúpením vyhodil do luftu.

Neprehliadnite tiež

Kuzminovej príbeh sa končí. Kto získa slovenské medaily v Pekingu?

O štyri roky v Pekingu už Slovensko nezachráni Anastasia Kuzminová. Problém dostať sa na olympiádu budú mať aj slovenskí hokejisti.

Cibulková titul v Budapešti nezískala, prehrala po trojsetovom boji

Slovenskú tenistku zdolala Belgičanka Alison van Uytvancková.

Björgenová posunula seba i Nórsko na čelo

Marit Björgenová vyhrala v Pjongčangu poslednú súťaž – lyžiarsky maratón na 30 km. Znamená to, že Nórka je vôbec najúspešnejším športovcom v histórii zimných olympijských hier.

Orol Eddie pre SME: Na olympiáde je miesto aj pre rojkov

Bol senzáciou zimnej olympiády v Calgary. Síce bol najslabší, no získal si sympatie miliónov.

Kuzminová zachránila slovenskú povesť. Akú známku si dala Vlhová?

Prinášame hodnotenie slovenských športovcov na olympiáde v Pjongčangu.