MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KICKBOXE V BANSKEJ BYSTRICI (21. - 22. 6.) - PREHĽAD MEDAILISTOV V DISCIPLÍNACH SEMIKONTAKT, FULLKONTAKT, K1-RULES (SOBOTA) A LIGHTKONTAKT, LOW-KICK (NEDEĽA)

Steel Trans Košice na M-SR až s 33 titulmi

BANSKÁ BYSTRICA 23. júna (SITA) - Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa uskutočnili za účasti 155 pretekárov z 20 klubov netradične až v dvoch dňoch v ŠH UMB v Banskej ...

BANSKÁ BYSTRICA 23. júna (SITA) - Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa uskutočnili za účasti 155 pretekárov z 20 klubov netradične až v dvoch dňoch v ŠH UMB v Banskej Bystrici (21. - 22. 6.), sa stal podľa očakávania tím Steel Trans Košice s 33 titulmi. Medzi jednotlivcami vystúpili až trikrát na najvyšší stupienok Vojtech Hudy, Miroslav Madzin, Roman Bych, Peter Čerňa (všetci Steel Trans Košice), Peter Baláž (Kibudo Lučenec) a jediná žena - Dagmara Kundríková (Panter Prešov).

Na domáci šampionát sa kvalifikovali najlepší štyria kickboxeri v každej disciplíne podľa počtu bodov, získaných v šiestich kolách Slovenského pohára (boli postupne v Banskej Bystrici, Košiciach, Pezinku, Lučenci, Prešove a Trnave). Na víkendových M-SR v Banskej Bystrici sa súťažilo v piatich disciplínach - semikontakte, fullkontakte, K1-rules (sobota), lightkontakte a low-kicku (nedeľa).


Prehľad medailistov na majstrovstvách Slovenska mužov a žien v kickboxe, ktorých dejiskom bola počas víkendu (21. - 22. 6.) ŠH UMB na Tajovského ulici v Banskej Bystrici:


MUŽI


SOBOTA, 21. júna:


semikontakt:

kategória do 57 kg: 1. Ján Tamáš (Leon Revúca), 2. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), do 63 kg: 1. Vojtech Hudy (Steel Trans Košice), 2. Ján Brindzák (Revúca), 3. Ľuboslav Šiška (Dolný Kubín), do 69 kg: 1. Peter Haluška (Steel Trans Košice), 2. Tomáš Hornáček (Adento Poprad), 3. Miloš Mihály (Guard Bratislava), do 74 kg: 1. Martin Muravský (Steel Trans Košice), 2. Martin Kuzma (Liptovský Mikuláš), 3. Karol Kocian (Humenné), do 79 kg: 1. Matúš Barláš (Steel Trans Košice), 2. Marek Frank (Revúca), 3. Dominik Čisarik (Adento Poprad), do 84 kg: 1. Matej Višnai (Steel Trans Košice), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Pavol Trajlínek (Šin-Mu Senica), do 89 kg: 1. Rastislav Babinčák (Steel Trans Košice), 2. Jakub Ďurčík (ŠKP Banská Bystrica), do 94 kg: 1. Peter Baláž (Kibudo Lučenec), 2. Roman Šaliga (D. Kubín), nad 94 kg: 1. Vladimír Minda (Steel Trans Košice), 2. Dušan Habánik (D. Kubín), 3. Peter Baláž st. (Lučenec), Open kategória: 1. Rastislav Babinčák, 2. Peter Haluška, 3. Matúš Barláš (všetci Steel Trans Košice)


fullkontakt:

do 51 kg: 1. Štefan Ťažký (Steel Trans Košice), do 54 kg: 1. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), 2. Filip Barák (L. Mikuláš), 3. Ján Tamáš (Revúca), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Maroš Baláž (Hnúšťa), do 63,5 kg: 1. Vojtech Hudy, 2. Patrik Varga (obaja Steel Trans Košice), 3. Maroš Pačan (STS Poprad), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Stanislav Varga, 3. Karol Hajči (obaja ŠKP Košice), do 71 kg: 1. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), 2. Miloš Mihály (Guard Bratislava), 3. Róbert Fábrik (Steel Trans Košice), do 75 kg: 1. Pavol Garaj (STS Poprad), 2. Peter Stacho (Guard Bratislava), do 81 kg. 1. Martin Navrátil (L. Mikuláš), 2. Martin Mašlár (Steel Trans Košice), 3. Marek Frank (Revúca), do 86 kg: 1. Róbert Kovalčík (STS Poprad), 2. Peter Fiala (L. Mikuláš), 3. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), do 91 kg: 1. Michal Sedláček (Guard Bratislava), 2. Andrej Mičianik (CBŠ Trnava), 3. Peter Baláž (Lučenec), nad 91 kg: 1. Jozef Horváth (CBŠ Trnava), 2. Michal Bistrák (Tiger Dim Mak Bratislava), 3. Ladislav Kačmarák (STS Poprad)


K1-rules:

do 51 kg: 1. Štefan Ťažký (Steel Trans Košice), do 54 kg: 1. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Ján Tamáš (Revúca), 2. Adrián Horváth (Steel Trans Košice), 3. Pavol Mihal (Bardejov), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Patrik Jendrušiak (STS Poprad), 3. Jakub Šafárik (Fighting Gym Bratislava), do 63,5 kg: 1. Maroš Pačan (STS Poprad), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Miroslav Sendecký (STS Poprad), do 71 kg: 1. Miroslav Kormaňoš (STS Poprad), 2. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), do 75 kg: 1. Juraj Polanský (Fighting Gym Bratislava), 2. Juraj Hurajt (STS Poprad), 3. Miroslav Gočík (Steel Trans Košice), do 81 kg: 1. Vladimír Idrányi (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Milan Nosál (CBŠ Trnava), do 91 kg: 1. Zsolt Tóth (Fighting Gym Bratislava), 2. Peter Baláž (Lučenec), nad 91 kg: 1. Lukáš Horák, 2. Július Csorba (obaja Steel Trans Košice)


NEDEĽA, 22. júna:


lightkontakt:

do 57 kg: 1. Viktor Žuffa (Steel Trans Košice), 2. Ján Tamáš (Revúca), 3. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 63 kg: 1. Vojtech Hudy, 2. Roman Tirpák, 3. Patrik Varga (všetci Steel Trans Košice), do 69 kg: 1. Karol Hajči (ŠKP Košice), 2. Miloš Mihály (Guard Bratislava), 3. Marián Šimašek (CBŠ Trnava), do 74 kg: 1. Martin Muravský (Steel Trans Košice), 2. Martin Kuzma (L. Mikuláš), 3. Georg Pasztor (Steel Trans Košice), do 79 kg: 1. Matúš Barláš, 2. Dalibor Vetricín (obaja Steel Trans Košice), 3. Peter Sokol (Šin-Mu Senica), do 84 kg: 1. Matej Višnai (Steel Trans Košice), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), do 89 kg: 1. Michal Sedláček (Guard Bratislava), 2. Tomáš Polakovič (CBŠ Trnava), 3. Marek Mistík (Guard Bratislava), do 94 kg: 1. Peter Baláž (Lučenec), 2. Roman Šaliga (D. Kubín), nad 94 kg: 1. Tomáš Možný (ŠKP Košice), 2. Erik Németh (Steel Trans Košice), 3. Michal Bomba (Guard Bratislava)


low-kick:

do 54 kg: 1. Patrik Čerňa (Steel Trans Košice), do 57 kg: 1. Adrián Horváth (Steel Trans Košice), 2. Ján Tamáš (Revúca), do 60 kg: 1. Miroslav Madzin (Steel Trans Košice), 2. Andrej Cyprich (CBŠ Trnava), do 63,5 kg: 1. Ladislav Sirkovský (Steel Trans Košice), 2. Erik Cyprich (CBŠ Trnava), 3. Jozef Želinský (ŠKP Košice), do 67 kg: 1. Roman Bych (Steel Trans Košice), 2. Stanislav Varga (ŠKP Košice), 3. Juraj Tomek (ŠK Idrányi Prievidza), do 71 kg: 1. Ladislav Majerník (ŠKP Košice), 2. Peter Lackovič (CBŠ Trnava), 3. Róbert Fábrik (Steel Trans Košice), do 81 kg: 1. Vladimír Idrányi (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Martin Furinda (D. Kubín), 3. Ľubomír Kolesár (Steel Trans Košice), do 86 kg: 1. Michal Hromek (ŠK Idrányi Prievidza), 2. Tomáš Lengyel (Steel Trans Košice), 3. Ľuboš Takáč (ŠKP Košice), do 91 kg: 1. Peter Baláž (Lučenec), 2. Peter Drimaj (CBŠ Trnava), nad 91 kg: 1. Július Csorba, 2. Lukáš Horák (obaja Steel Trans Košice)


ŽENY:


SOBOTA, 21. júna:


semikontakt:

do 50 kg: 1. Miriama Bagáčková (Hnúšťa), 2. Mária Vassová (Steel Trans Košice), 3. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), do 55 kg: 1. Alexandra Horáková, 2. Zuzana Gregušová (obe Guard Bratislava), do 60 kg: 1. Svatava Špániková (Guard Bratislava), 2. Vladimíra Šmelková (Lučenec), 3. Dominika Brieniková (D. Kubín), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková, 2. Zuzana Žarnayová (obe Panter Prešov), Open kategória: 1. Zuzana Gregušová (Guard Bratislava), 2. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), 3. Dagmara Kundríková (Panter Prešov)


fullkontakt:

do 52 kg: 1. Veronika Slaninová (ŠKP Košice), 2. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice), 3. Jana Trnovská (L. Mikuláš), do 56 kg: 1. Veronika Petríková (ŠKP Košice), 2. Alexandra Horáková (Guard Bratislava), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková (Panter Prešov), do 70 kg: 1. Nicolette Mitrová (Steel Trans Košice)


NEDEĽA, 22. júna:


lightkontakt:

do 50 kg: 1. Zuzana Šikulová (ŠKP Banská Bystrica), 2. Jana Trnovská (L. Mikuláš), 3. Nikola Zigová (Steel Trans Košice), do 55 kg: 1. Zuzana Gregušová (Guard Bratislava), 2. Veronika Petríková (ŠKP Košice), 3. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice), do 60 kg: 1. Svatava Špániková (Guard Bratislava), 2. Vladimíra Šmelková (Lučenec), 3. Dominika Brieniková (D. Kubín), do 65 kg: 1. Dagmara Kundríková (Panter Prešov), 2. Kristína Bražínová (D. Kubín), 3. Zuzana Žarnayová (Panter Prešov), do 70 kg: 1. Nicolette Mitrová (Steel Trans Košice)


low-kick:

do 52 kg: 1. Michaela Kováčová (Steel Trans Košice)


Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  4. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  5. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  6. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  7. Kam do tepla v januári?
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  9. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa
  1. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  4. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  6. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  7. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  8. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  9. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  10. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 126
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 8 822
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 475
  4. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 950
  5. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 2 407
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 323
  7. Kam do tepla v januári? 2 318
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 063
  9. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 214
  10. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 203

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Zdanenie bitcoinu, menej výhodné sporenie. Čo chystá Kažimír

Zdania obchody, keď spotrebiteľ platí za tovar kryptomenami a stavebné sporenie bude ešte menej výhodné.

SVET

Vražda v Kosove ako rozbuška, Srbsko môže stratiť viac

Zabitie politika zo srbskej menšiny môže oddialiť zbližovanie Srbska s Úniou.

SVET

Babiš nedostal dôveru, vládnuť môže roky. Čo čaká Česko?

Český premiér vedel, že hlasovanie o dôvere prehrá.

ŠPORT

Mal smolu i spor s Vůjtkom. Pôjde Nagy na olympiádu?

V mužstve majú byť hráči, ktorí vedia ubrániť oslabenia.

Neprehliadnite tiež

Svitko mal ťažký pád a zablúdil, skončil v druhej desiatke

Na čele priebežného poradia motocyklov sa ocitol Matthias Walkner.

Pilot slovenských bobov: Pripravujeme sa, akoby sme na olympiádu išli

Bobisti výkonnostne potvrdili, že na olympiádu patria. Môže ich však zastaviť pravidlo o prechodnom období pre športovca z inej krajiny.

Mal smolu i spor s Vůjtkom. Pôjde Nagy konečne na olympiádu?

V mužstve majú byť hráči, ktorí vedia ubrániť oslabenia, ale aj takí, ktorí pôjdu na presilovky, hovorí hokejista Ladislav Nagy.

Za zásluhy sa na olympiádu nechodí. Miklíka s Hudáčkom môžu nahradiť mladíci

Pri výbere podobných typov hráčov s podobnou formou by som uprednostnil hokejistov zo zahraničných súťaží, hovorí Eduard Hartmann.

Š. Klimčík: „Všetko ladíme na olympiádu.“

Po náročnom programe bola Petra Vlhová pár dní doma. O doterajšom priebehu sezóny a nadchádzajúcich štartoch sme hovorili s jej kondičným trénerom Šimonom Klimčíkom.