Krajčík na 13. mieste na klasickej trati

SITA|31. júl 2008 o 14:25

TARTU 31. júla (SITA) - Vo štvrtkovej súťaži na klasickej trati na 16. akademických majstrovstvách sveta v orientačnom behu v estónskom Tartu si zo Slovákov najlepšie počínal Michal Krajčík, ktorý skončil ...

TARTU 31. júla (SITA) - Vo štvrtkovej súťaži na klasickej trati na 16. akademických majstrovstvách sveta v orientačnom behu v estónskom Tartu si zo Slovákov najlepšie počínal Michal Krajčík, ktorý skončil na 13. mieste. Súťaž mužov vyhral Čech Michal Smola, medzi ženami bola najlepšia Bodil Holmströmová z Fínska.

Výsledky - klasická (dlhá trať):

Muži: 1. Michal Smola (ČR) 81:17 min, 2. Fabian Hertner (Švajč.) +1:59 min, 3. Jurij Masnyj (Rus.) +3:56,... 13. Michal Krajčík +14:44, 26. Lukáš Barták +21:17, 46. Ondrej Pijak (všetci SR) +32:12.

Ženy: 1. Bodil Holmströmová (Fín.) 65:37 min, 2. Una Aramaová (Lot.) +6:41 min, 3. Heini Wennmanová (Fín.) +7:01,... 16. Jana Macinská +12:16, 70. Renáta Barcíkova +57:29, 71. Jana Kršiaková (všetky SR) +64:48.