Janíčková tretia vo Francúzsku

SITA|2. aug 2008 o 18:47

LA TOUR DE SCAY 2. augusta (SITA) - Slovenka Tatiana Janíčková obsadila na druhých pretekoch seriálu majstrovstiev sveta Medzinárodnej biketrialovej únie (BIU) v cyklotriale vo francúzskom La Tour de ...

LA TOUR DE SCAY 2. augusta (SITA) - Slovenka Tatiana Janíčková obsadila na druhých pretekoch seriálu majstrovstiev sveta Medzinárodnej biketrialovej únie (BIU) v cyklotriale vo francúzskom La Tour de Scay v kategórii žien 3. miesto. Cyklotrialistku CTK Záriečie predstihli iba španielske sestry Gemma a Mirela Abantové. Janíčková bola v úvodnom kole druhá a o rovnakú priečku sa delí aj pred záverečnými pretekmi, ktoré sa uskutočnia o tri týždne v Japonsku.

Výsledky - 2. kolo majstrovstiev sveta BIU v cyklotriale v La Tour de Scay:

Ženy: 1. Gemma Abantová (Šp.) 7,8, 2. Mirela Abantová (Šp.) 23,4, 3. Tatiana Janíčková (SR) 37,2