Nedeľa 7. septembra 2008:
BOCCIA - súťaž jednotlivcov - 1. a 2. kolo (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 9.00 h (3.00 SELČ)
PLÁVANIE - 200 m polohové preteky - rozplavby (Margita Prokeinová) 9.00 h (3.00 SELČ)
STREĽBA - vzduchová puška, kvalifikácia, finále (Veronika Vadovičová) 9.00 h (3.00 SELČ)
DRÁHOVÁ CYKLISTIKA - stíhacie preteky - kvalifikácia, finále (Vladislav Janovjak /navádzač Róbert Mitošinka/) 9.30 h (6.30 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 1. a 2. kolo dvojhry žien (Oľga Barbušová), 1. kolo dvojhry mužov (Ladislav Gáspár, Richard Csejtey, Miroslav Jambor) 10.00 h (4.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 1. kolo dvojhry mužov a žien (Alena Kánová, Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Ján Koščo, Peter Mihálik, Andrej Meszáros) 16.00 h (10.00 SELČ)
PLÁVANIE - 200 m polohové preteky ženy SM6/7 - finále (Margita Prokeinová) 17.00 h (11.00 SELČ)
Pondelok 8. septembra 2008:
ATLETIKA - 100 m ženy T11/12 - rozbehy (Hana Kolníková) 9.00 h (3.00 SELČ)
BOCCIA - súťaž jednotlivcov - 3. kolo a štvrťfinále (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 9.00 h (3.00 SELČ)
PLÁVANIE - 100 m motýlik ženy S10 - rozplavby (Viera Mikulášiková), 100 m prsia ženy SB12 - rozplavby (Karin Petrikovičová) 9.00 h (3.00 SELČ)
STREĽBA - vzduchová puška - kvalifikácia, finále (Jozef Široký st.) 9.00 h (3.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 2. kolo dvojhry mužov - (Ján Riapoš, Ladislav Gáspár, Rastislav Revúcky, Ján Koščo, Peter Mihálik, Andrej Meszáros) 10.00 h (4.00 SELČ)
TENIS - 1. kolo dvojhry mužov (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix) 11.00 h (5.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 2. kolo dvojhry žien (Alena Kánová), 3. kolo dvojhry mužov a žien (Oľga Barbušová, Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Ján Koščo, Peter Mihálik, Andrej Meszáros) 16.00 h (10.00 SELČ)
ATLETIKA - 100 m ženy T11/12 - semifinále (Hana Kolníková) 17. 00 h (11.00 SELČ)
PLÁVANIE - 100 m motýlik ženy S10 - finále (Viera Mikulášiková), 100 m prsia ženy SB12 - finále (Karin Petrikovičová) 17.00 h (11.00 SELČ)
Utorok 9. septembra 2008:
ATLETIKA - 100 m ženy T11/12 - finále (Hana Kolníková) 9.00 h (3.00 SELČ)
BOCCIA - súťaž jednotlivcov - semifinále a zápasy o konečné umiestnenie (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 9.00 h (3.00 SELČ)
PLÁVANIE - 100 m v.sp. ženy S10 - rozplavby (Viera Mikulášiková) 9.00 h (3.00 SELČ)
STREĽBA - športová puška - finále (Veronika Vadovičová) 9.00 h (3.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 2. kolo dvojhry mužov (Richard Csejtey, Miroslav Jambor), 3. kolo dvojhry mužov (Ladislav Gáspár, Ján Koščo, Peter Mihálik, Andrej Meszáros) 10.00 h (4.00 SELČ)
TENIS - 2. kolo dvojhry mužov (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix), 1. kolo štvorhry mužov (Dávid Chabreček, Jozef Felix) 11.00 h (5.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž jednotlivcov - kvalifikácia (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák, Miroslav Kačina) 14.00 h (8.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - 3. kolo dvojhry žien (Alena Kánová), 3. kolo (štvrťfinále) dvojhry mužov (Richard Csejtey, Miroslav Jambor), osemfinále a štvrťfinále dvojhry mužov (Ladislav Gáspár, Ján Koščo, Peter Mihálik, Andrej Meszáros) 16.00 h (10.00 SELČ)
JAZDECTVO - individuálna súťaž - povinné cviky (Katarína Jobbágyová) 17.00 h (11.00 SELČ)
PLÁVANIE - 100 m v.sp. ženy S10 - finále (Viera Mikulášiková) 17.00 h (11.00 SELČ)
Streda 10. septembra 2008:
PLÁVANIE - 100 m prsia ženy S10 - rozplavby (Viera Mikulášiková) 9.00 h (3.00 SELČ)
STREĽBA - ľubovoľná puška - kvalifikácia a finále (Jozef Široký st., Radoslav Malenovský) 9.00 h (3.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž jednotlivcov - vyraďovacie kolá (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák, Miroslav Kačina) 9.30 h (3.30 SELČ)
STOLNÝ TENIS - semifinále dvojhry mužov a žien (Alena Kánová, Oľga Barbušová, Ján Riapoš, Ladislav Gáspár, Rastislav Revúcky, Richard Csejtey, Ján Koščo, Peter Mihálik, Miroslav Jambor, Andrej Meszáros) 10.00 h (4.00 SELČ)
BOCCIA - súťaž dvojíc - 1. a 2. kolo (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 10.30 h (4.30 SELČ)
TENIS - 2. kolo (osemfinále) štvorhry mužov (Dávid Chabreček, Jozef Felix) 11.00 h (5.00 SELČ)
TLAK NA LAVIČKE - ženy hmotnostná kategória do 65 kg - finále (Mária Bartošová) 13.00 h (7.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - dvojhra žien - zápasy o konečné umiestnenie (Alena Kánová) 16.00 h (10.00 SELČ)
ATLETIKA - hod oštepom muži F57/58 - finále (Július Hutka) 17.00 h (11.00 SELČ)
PLÁVANIE - 100 m prsia ženy S10 - finále (Viera Mikulášiková) 17.00 h (11.00 SELČ)
Štvrtok 11. septembra 2008:
PLÁVANIE - 200 m pol. preteky ženy S10 - rozplavby (Viera Mikulášiková) 9.00 h (3.00 SELČ)
STREĽBA - vzduchová puška v ľahu - kvalifikácia, finále (Veronika Vadovičová, Jozef Široký, Radoslav Malenovský) 9.00 h (3.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž jednotlivcov - vyraďovacie kolá - osemfinále (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák, Miroslav Kačina) 9.30 h (3.30 SELČ)
STOLNÝ TENIS - dvojhra mužov a žien - zápasy o konečné umiestnenie (Alena Kánová, Oľga Barbušová, Ján Riapoš, Ladislav Gáspár, Rastislav Revúcky, Richard Csejtey, Ján Koščo, Peter Mihálik, Miroslav Jambor, Andrej Meszáros) 10.00 h (4.00 SELČ)
BOCCIA - súťaž dvojíc - 3. kolo a semifinále (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 10.30 h (4.30 SELČ)
TENIS - osemfinále dvojhry (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix) 11.00 h (5.00 SELČ)
PLÁVANIE - 200 m pol. preteky ženy S10 - finále (Viera Mikulášiková) 17.00 h (11.00 SELČ)
Piatok 12. septembra 2008:
STREĽBA - ľubovoľná puška v ľahu - kvalifikácia, finále (Veronika Vadovičová, Jozef Široký, Radoslav Malenovský) 9.00 h (3.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž jednotlivcov - vyraďovacie kolá - štvrťfinále (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák, Miroslav Kačina) 9.30 h (3.30 SELČ)
CESTNÁ CYKLISTIKA - časovka jednotlivcov (Rastislav Tureček, Patrik Chlebo, Vladislav Janovjak (navádzač Róbert Mitošinka) 10.00 h (4.00 (SELČ)
BOCCIA - súťaž dvojíc - zápasy o konečné umiestnenie (Martin Strehársky, Róbert Ďurkovič) 10.30 h (4.30 SELČ)
TENIS - štvrťfinále dvojhry (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix), štvrťfinále štvorhry (Dávid Chabreček, Jozef Felix) 13.00 h (7.00 SELČ)
ATLETIKA - vrh guľou muži F57/58 - finále (Július Hutka) 17.00 h (11.00 SELČ):
Sobota 13. septembra 2008:
PLÁVANIE - 50 m motýlik ženy S6/7 - rozplavby (Margita Prokeinová) 9.00 h (3.00 SELČ)
TENIS - semifinále dvojhry (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix), štvrťfinále štvorhry (Dávid Chabreček, Jozef Felix) 13.00 h (7.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - súťaž družstiev – štvrťfinále (Ján Riapoš, Rastislav Revúcky), súťaž družstiev - osemfinále (Richard Csejtey - Miroslav Jambor, Peter Mihálik - Andrej Meszáros) 16.30 h (10.30 SELČ)
PLÁVANIE - 50 m motýlik ženy S6/7 - finále (Margita Prokeinová) 17.00 h (11.00 SELČ)
Nedeľa 14. septembra 2008:
PLÁVANIE - 50 m v.sp. ženy - rozplavby S6/7 (Margita Prokeinová) a S10 (Viera Mikulášiková) 9.00 h (3.00 SELČ)
CESTNÁ CYKLISTIKA - preteky s hromadným štartom (Patrik Chlebo, Vladislav Janovjak /navádzač Róbert Mitošinka/)10.00 h (4.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž jednotlivcov - semifinále a zápasy o konečné umiestnenie (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák, Miroslav Kačina) 10.00 h (4.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - súťaž družstiev - semifinále (Ján Riapoš, Rastislav Revúcky), súťaž družstiev - štvrťfinále a semifinále (Richard Csejtey - Miroslav Jambor, Peter Mihálik - Andrej Meszáros) 16.30 h (10.30 SELČ)
TENIS - dvojhra - zápas o 3. miesto (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix), štvorhra - zápas o 3. miesto a finále (Dávid Chabreček, Jozef Felix) 13.00 h (7.00 SELČ)
PLÁVANIE - 50 m v.sp. ženy - finále S6/7 (Margita Prokeinová) a S10 (Viera Mikulášiková) 17.00 h (11.00 SELČ)
Pondelok 15. septembra 2008:
ATLETIKA - vrh guľou muži F40 - finále (Marek Margoč), 200 m ženy T11/12 - rozbehy (Hana Kolníková) 9.00 h (3.00 SELČ)
LUKOSTREĽBA - súťaž družstiev (Imrich Lyócsa, Vladimír Majerčák) 9.30 h (3.30 SELČ)
TENIS - dvojhra - finále (Dávid Chabreček, Marek Gergely, Jozef Felix) 13.00 h (7.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - súťaž družstiev - finále (Ján Riapoš, Rastislav Revúcky) 16.30 h (10.30 SELČ)
ATLETIKA - vrh guľou muži F55/56 - finále (Adrián Vaško) 17.00 (11.00 SELČ)
Utorok 16. septembra 2008:
TLAK NA LAVIČKE - muži hmotnostná kategória do 100 kg (Ľuboš Janček) 13.00 h (7.00 SELČ)
STOLNÝ TENIS - súťaž družstiev - finále (Richard Csejtey - Miroslav Jambor, Peter Mihálik - Andrej Meszáros) 16.30 h (10.30 SELČ)
ATLETIKA - vrh guľou muži F11/12 - finále (Andrej Germič), 200 m ženy T11/12 - finále (Hana Kolníková) 17.00 h (11.00 SELČ)
kj;zs;bg