Považská Bystrica - Tatran Prešov 27:30 v dohrávke 11. kola

TASR|1. nov 2008 o 19:59

Považská Bystrica 1. novembra (TASR) - V sobotňajšej dohrávke 11. kola hádzanárskej extraligy mužov zvíťazil Prešov v Považskej Bystrici 30:27.

MŠK HANT Považská Bystrica - Tatran Prešov 27:30 (18:14)

Najviac gólov: Duriš 8, Maťaš 7/2, Tůma 6 - Huňady 7, Pekár 6/1, Fuňak 5, Mikéci 4. Rozhodovali: Dvorský, Sivák. vylúčení: 6:8, ČK: 48. Huňady (Prešov), 7 m hody: 3/2 - 4/3, 1200 divákov.

Považanom sa ani v deviatom vzájomnom stretnutí nepodarilo vyhrať nad favorizovaným súperom, i keď tentokrát si za svoj predvedený výkon hlavne v prvom polčase aspoň bod zaslúžili. Hostia po prvom dejstve, v ktorom prehrávali o štyri góly, vstúpili do druhého polčasu lepšie a v prvých dvoch minútach druhej časti strelili v presilovke tri góly. Hostia vyrovnali až v 48. minúte na 24:24 a v závere rozhodli väčšie skúsenosti.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Považská Bystrica - Tatran Prešov 27:30 v dohrávke 11. kola