Zuzana Krišandová 7. do 48 kg na ME do 23 rokov v Záhrebe

SITA|21. nov 2008 o 15:59

Na V. majstrovstvách Európy džudistov do 23 rokov v Záhrebe si solídne počínala slovenská reprezentantka Zuzana Krišandová.

ZÁHREB. Dvadsaťročná členka MŠK Vranov nad Topľou obsadila v kategórii do 48 kg v konkurencii 17 pretekárok 7. miesto. Krišandová v prvom súboji zdolala na ippon Dejanu Komljenovičovú z Bosny a Hercegoviny, v ďalšom však podľahla 28 sekúnd pred koncom súboja na ippon Maďarke Éve Csernoviczkej, ktorá ju potiahla do opravných súbojov. V nich najskôr zdolala Srbku Mirelu Salijevičovú, ale potom prehrala na ippon s Ruskou Nataliou Kondratevovou.

Na záhrebskom tatami sa v piatok nedarilo Michalovi Dankovi v kategórii do 66 kg, ktorý už po 15 sekundách prehral s Hakanom Sentepom z Turecka na ippon.