Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Slovensko Chorvátsko 25:31 - minútu po minúte

Slovenskí reprezentanti nestačili vo svojom druhom zápase I. štvrťfinálovej skupiny na Majstrovstvách sveta v Chorvátsku na domácich Chorvátov.

Radoslav Antl v akcii proti Kórejskej republike.Radoslav Antl v akcii proti Kórejskej republike. (Zdroj: FOTO - TASR)

BRATISLAVA. Slovenská mužská hádzanárska reprezentácia nastúpila na druhé vystúpenie vo štvrťfinálovej skupine na MS v Chorvátsku proti domácim bez Vozára a Kopča. Slováci hrajú bez Vozára a Kopča.

ONLINE PRENOS

60. min - Kukučka ho premenil a stanovil konečný výsledok zápasu - 25:31

60. min - Tri sekundy rped koncom má Slovensko možnosť sedemmetrového hodu

60. min - Tréner slovenskej reprezentácie Zoltán Heister si zobral oddychový čas

59. min - Shejbal si pripísal ďalší úspešný zákrok, no na druhej strane aj Alilovič

58. min - Kukučka sa presadil razantnou strelou spoza obrancu - 24:30

56. min - Tonči Valčič striela tridsiaty gól Chorvátov - 23:30

55. min - Duvnjakova strela takmer pretrhla sieť - 22:29, presadil sa i Petro - 23:29

54. min - Antl sa z krídla dostal až pred brankára, ale Losert úspešne zasiahol

53. min - Vori sa ocitol v dobrej šanci, ale Shejbal ho vychytal

52. min - Kukučka dostal dvojminutový trest za podržanie lopty, skóroval Hrvatin - 22:27

51. min - Čupič využil sedemmetrový hod - 22:26

50. min - Ďalším fantastickým zákrokom sa prezentoval Shejbal, Szücz dostáva dve minúty

50. min - Andrej petro krásne našiel Radoslava antla, ktorý sa nemýlil - 22:25

49. min - Chorvátom pomahla tyčka

48. min - Z väčšej vzdialenosti sa presadil Hrvatin - 21:25

46. min - Daniel Valo sa presadil i keď trochu so šťastím - 21:24

45. min - Chorváti mali rovnakú možnosť ale Hrvatina vychytal Shejbal

44. min - Po individuálnom úniku sa presadil Daniel Valo - 20:24

44. min - Šulcov pokus nevyšiel, pri druhom mal prešlap

41. min - Losert na opačnej strane chytil pokus Tomáša Straňovského

40. min - Šulc prekonal brankára Loserta podstrelom - 19:23, Shejbal opäť úspešne zakročil

40. min - Chorváti majú možnosť ďalšej sedmičky v krátkom časovom úseku, no nevyužili to

39. min - Tomáš Straňovský pekne našiel brata martina no ten nedal

38. min - Šulc dostal dvojminutový trest, Vorič premenil sedemmetrový hod - 18:23

37. min - Vorič skóruje, na druhej strane Valo prestrelil - 18:22

36. min - Slováci znižujú na rozdiel troch gólov zásluhou Kukučku - 18:21

36. min - V bránke Slovenska sa predstavil Shejbal, pripísal si úspešný zákrok

35. min - Pokus o nahodešnie na Voriho nevyšiel, František Šulc strelil svoj štvrtý gól - 17:21

34. min - Kukučka premieňa a následne z protiútoku aj Šulc - 16:21

33. min - Na druhej strane vybojoval Kukučka sedmičku a dvojminutovú presilovku

33. min - Ďlaší protiútok a rozdiel už na sedem gólov - 14:21

32. min - Hrvatin zvyšuje z protiúku svojim piatym gólom - 14:20

31. min - Slováci sa uviedli gólom - 14:18

Začiatok 2. polčasu

Koniec 1. polčasu

30. min - Poslednú chorvátsku akciu premenil Balič a stanovil polčasový výsledok - 13:18

30. min - František Šulc koriguje na rozdiel štyroch góloc - 13:17

29. min - Najlepší hádzanár Chorvátska Balič sa opäť presadil - 12:17

28. min - Baličovu strelu opäť likviduje Paul, Voriho pokús však už bol úspešný - 12:16

27. min - Valo koriguje stav - 12:15, ostáva však ležať na zemi po zásahu do hrude

26. min - Slováci sa nepresadili už v tretej akcii v rade, Paul zneškodnil ďalšiu strelu

26. min - Po peknom uvoľnení Hrvatina strielajú Chorváti 15. gól - 11:15

25. min - Na druhej strane sa presadil domáci Lackovič - 11:14

24. min - Martin Straňovský sa tentokrát nepresadil

23. min - Paul opäť úspešne zasahuje, na zemi ostáva ležať Balič, hra je prerušená

23. min - Tomáš Straňovský znižuje - 11:13

22. min - Balič striela gól, ale po odpískaní, druhýkrát už platí - 10:13

21. min - Chorvátsky útok mimo brány, Gojun dostáva žltú kartu

20. min - Ďalší pokus Tomáša Straňovského vychytal brankár Losert

19. min - Peknú strelu vyslal Tomáš Straňovský a znižuje - 10:12

19. min - Nepríjemný zásah do tváre dostal Duvnjak, hra je prerušená

17. min - Paul sa prezentoval ďalším úspešným zákrokom, no z ďalšej šance už inkasoval - 9:12

15. min - Slovensko je už v plnom počte, Paul chytá, opäťsa presadil Martin Straňovský - 9:10

14. min - Desiaty gól Chorvátov strelil Sprem - 7:10, Tomáš Straňovský dáva gól v oslabení - 8:10

13. min - Martin Straňovský strelil už svoj tretí gól - 7:9

13. min - Vori vybojoval sedmičku, ktorú premenil - 6:9

13. min - Z rýchleho protiútoku skóroval Vori - 6:8, Martin Straňovský nedal

12. min - Martin Straňovský sa presadil z krídla - 6:7, Chorváti striedajú brankára

11. min - Na rozdiel jediného gólu znížil Šulc - 5:6, Chorváti taktiež nechybovali - 5:7

11. min - Skvelým zákrokom sa prezentoval Paul, keď zneškodnil útok po krídle

10. min - Tonci Valcic zvýšil opäť na rozdiel dvoch gólov - 4:6

9. min - Hrvatin pridal ďalší gól - 3:5, na druhej strane korigoval Tomáš Straňovský - 4:5

7. min - Domáci vyrovnali - 3:3, následne Hrvatin poslal Chorvátov do vedenia 3:4

7. min - Chorváti nevyužili príležitosť, ale z protiútoku skóroval Martin Straňovský - 3:2

6. min - Duvnjak posiela domácich do vedenia - 1:2, na druhej strane vyrovnáva Valo - 2:2

4. min - Vori vyrovnáva - 1:1, Chorváti hrajú obranný systém 1 - 2 - 3

2. min - Z protiútoku bol úspešný Šulc - 1:0

1. min - V bránke Slovenska sa úspešným zákrokom prezentoval Paul