Marek Bakoš rozhodol o víťazstve Plzne

SITA|3. okt 2009 o 18:13

Slovenský futbalový útočník Marek Bakoš rozhodol gólom v 73. min o víťazstve Viktorie Plzne nad Sigmou Olomouc (1:0).

PRAHA. Slovenský futbalový útočník Marek Bakoš rozhodol gólom v 73. min o víťazstve Viktorie Plzne nad Sigmou Olomouc (1:0) v sobotňajšom stretnutí 9. kola najvyššej českej futbalovej súťaže. Západočesi sa v tabuľke posunuli na štvrté miesto za tretiu Ostravu. Tá po dvoch góloch Maria Ličku na trávniku Slovácka zvíťazila 2:0 a na vedúci Jablonec aktuálne stráca dva body.

Výsledky

Plzeň - Olomouc 1:0 (0:0)

Gól: 73. M. BAKOŠ.

Marek Bakoš odohral 84 minút, skóroval a v 41. min dostal žltú kartu, Tomáš Hájovský (obaja Plzeň) presedel celý zápas na lavičke náhradníkov - Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej odohral celý zápas, Marek Kaščák (všetci Olomouc) bol na ihrisku 80 minút a dostal žltú kartu.

Slovácko - Ostrava 0:2 (0:0)

Góly: 64. a 75. M. Lička, 7252 divákov.

Peter Struhár bol počas celého duelu na lavičke náhradníkov, Miroslav Filipko a Michal Gonda (všetci Slovácko) neboli na zápasovej súpiske - Róbert Zeher odohral prvý polčas, Ján Greguš (obaja Ostrava) bol pripravený na lavičke náhradníkov.

FK Teplice - Slovan Liberec 2:0 (2:0)

Góly: 9. Vidlička, 45. Mahmutovič

Michal Gašparík nastúpil za domácich v 90. minúte.