Inter - Michalovce 21:36

SITA|21. nov 2009 o 20:31

Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 9. kola česko-slovenskej súťaže hádzanárok WHIL (Women´s Handball International League) 2009/2010:

BRATISLAVA.

Inter Bratislava - Iuventa Michalovce 21:36 (11:15)

Najviac gólov: Lormannová 4/1, Z. Sveráková 3, Pončáková 3, Lavrinčíková 3/1 - Škľaruková 8, Z. Hollá 5, Bachyrevová 5/2

Pok. hody: 4/2 - 3/2, vylúčené: 3 - 6, ČK: Kušová za faul - Rebičová za faul, rozhodovali: Horáček, J. Novotný (obaja ČR), 200 divákov

Inter začal slušne a v 10. min vyhrával 5:4. Potom sa však prejavila na domácich nervozita, stratili 5 prihrávok, čo favorit využil na obrat na 9:5 v 20. min. Náskok si Michalovčanky udržali až do konca polčasu. Po prestávke začal Inter nervózne, v 50. min bolo už 16:30. Na domácich hráčkach sa prejavilo, že počas posledného týždňa trénovali iba v piatok, keďže ďalšie dni bola hala obsadená. Záver bol už jasne v réžii Michaloviec.

HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Házená Jindřichov Hradec 36:11 (17:8)

Najviac gólov: Czanikova 8, Szarková a Kostková po 6 - Krupicová 3/1, Klečacká, Pilařová a Bubeníková po 2

Pok. hody: 3/2 - 4/1, vylúčené: 3 - 5, rozhodovali: Cipov a Pastierik (obaja SR), 300 divákov

V rýchlom stretnutí jasne dominovali domáci hráčky. Súperky sa ťažko presadzovali cez obranu domácich.

HK Štart Trenčín - Casta Sokol Písek 38:41 (20:20)

Najviac gólov: Birkušová 9, Rechtorisová 6/3, Kovaličková 6 - I. Luzumová 15/1, Stellenerová 9, Vrabcová 8/4

Pok. hody: 5/5 - 6/5, vylúčené: 3 - 6, rozhodovali: Richvalský a Cibere (obaja SR), 150 divákov

Hostia jednoduchou hrou rozobrali obranu, za ktorou nestála pevne brankárka Trenčína. Prvý polčas bol vyrovnaný, súperky sa ťahali o výsledok. V druhom dejstve hosťujúce hráčky v prvej desaťminútovke využili svoje príležitosti, čím si vytvorili náskok, ktorý domáce korigovali až v závere stretnutia.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Inter - Michalovce 21:36