Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 11. kola hádzanárskej interligy žien.

BRATISLAVA.

Výsledky

HK Štart Trenčín - Inter Bratislava 32:23 (11:12)

Najviac gólov: Kovaličková 7, Rechtorisová 6/3, Žideková 5/2 - Pončáková 6, Lavrinčíková 4/2, Kušová 3. Pok. hody: 5/5 - 3/3, vylúčené: 4 - 9, ČK: Lavrinčíková (Inter) za tri vylúčenia, rozhodovali: Kozák a Mičuda (obaja SR), 200 divákov.

V úvode to bola nervózna hra zo strany domáceho družstva, ktoré nepremieňalo šance. V druhom polčase sa hráčky Trenčína presadili rýchlou kombinačnou hrou a výsledok sa dostavil.

HK Slovan Duslo Šaľa - Casta Sokol Písek 37:23 (17:10)

Najviac gólov: Popluhárová 7/1, Trochtová a S. Szarková po 6 - I. Luzumová 11/3, Crhová 6/1. Pok. hody: 2/2 - 4/3, vylúčené: 4 - 3, rozhodovali: Rudinský a Mandák (obaja SR), 200 divákov.

Zápas bol vyrovnaný do 25. min prvého polčasu. Potom šnúrou jedenástich gólov domáce hráčky získali náskok, ktorý bez problémov udržali až do konca.

HC Zlín - Iuventa Michalovce 26:28 (12:17)

Najviac gólov: Růčková 6/1, Adámková 5, Cedidlová 4 - Škľaruková 8, Tregubovová 7, Bachirievová 4/1. Pok. hody: 2/1 - 1/1, vylúčené: 3 - 8, ČK: Horňáková (Michalovce) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Bubeníček, Smékal (obaja ČR), 420 divákov.

V zápase priemernej úrovne si hráčky Michaloviec vytvorili už v prvom polčase dostatočný náskok. Ten potom v druhej časti hry ubránili, aj keď domáce postupne doťahovali. V drese hosťujúceho tímu z východu Slovenska sa po prvý raz na novom pôsobisku predstavila aj ukrajinská posila Tatiana Tregubovová, s ktorou v stredu podpísalo vedenie klubu 1,5-ročnú zmluvu do júna 2011. Tá sa hneď prezentovala v dobrom svetle, keď nastrieľala domácemu družstvu 7 gólov.

DHK Zora Olomouc - TJ Hádzaná Jindřichov Hradec 32:23 (14:12)

Najviac gólov: Hrbková 7/2, Růžičková 6, Hejtmánková 4/2 - Keslerová 7, Krupicová 4/3, Matoušková 4/1. Pok. hody: 6/5 - 4/4, vylúčené: 5 - 5, rozhodovali: Tvrdoň a Bauer (obaja ČR), 150 divákov.

Prvý polčas bol vyrovnaný, domáce hráčky sa ešte len rozohrávali. Tiež im chýbala najlepšia strelkyňa Polášková. V druhom polčase sa už prejavila herná prevaha Olomouca, ktorý si pripísal hladké víťazstvo o 9 gólov.