Považská Bystrica - ŠKP Sečovce 22:18 v 2. finálovom zápase

TASR|18. apr 2002 o 22:05

2. finálový zápas o majstra SR:

MŠK Považská Bystrica - ŠKP Sečovce 22:18 (11:8)

Najviac gólov: Stoklasa 6, Polakovič 4/2, Trabelssie 2, Valášek 2, Kukučka 2, Opoldík 2, - Peter Jano 6, Bondal 4/2, Pavol Jano 2, 7 m hody 2/2 - 2/2, vylúčení: 5:7, ČK: 58. Peter Jano do konca zápasu za hrubý faul, rozhodcovia: Horáček, Novotný (ČR), 1500 divákov, na zápasy: 2:0

Druhý finálový zápas začali opäť lepšie Považania, ktorí už 12 min. viedli 5:2. Vzdorovití a bojovne naladení Sečovčania sa však nevzdávali, a i keď v 25. min opäť prehrávali o 3 góly (9:6) po chybách hráčov MŠK o dve minúty neskôr znížili na 9:8. Záver zápasu lepšie zvládli v oslabení domáci a do polčasového oddychu odchádzali s trojgólovým náskokom. Aj vstup do druhého polčasu pred vypredaným hľadiskom vo výbornej atmosfére mali opäť lepší Považania a v 35. min viedli už o 6 gólov 14:8.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Považská Bystrica - ŠKP Sečovce 22:18 v 2. finálovom zápase