SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Program XXI. zimných olympijských hier vo Vancouvri

Pozrite si celkový program olympijských hier vo Vancouvri. Nájdete v ňom časy, kedy sa predstavia aj naši športovci.

Kompletný podrobný program XXI. zimných olympijských hier vo Vancouvri (všetky časy sú SEČ, vo Vancouvri je o deväť hodín menej).

Štvrtok 18. februára (5 finálových disciplín)

18.00 h CURLING: Muži - 4. kolo: Dánsko - USA, Nemecko - Nórsko, Kanada - Švédsko, Veľká Británia - Švajčiarsko (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h BIATLON: Vytrvalostné preteky žien na 15 km - Whistler (Kuzminová, Halinárová, Gereková, Prekopová, Kalinová )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 2. kolo: USA - Nórsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

21.30 h SNOUBORDING: Kvalifikácia žien na U-rampe - Cypress Mountain, Vancouver

22.00 h BIATLON: Vytrvalostné preteky mužov na 20 km - Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár )

22.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 1000 m - Olympijský ovál, Richmond

23.00 h CURLING: Ženy - 4. kolo: Kanada - Nemecko, Čína - Japonsko, Rusko - Veľká Británia, Dánsko - USA (Olympijské centrum, Vancouver)

23.30 h HOKEJ-ŽENY: B-skupina - 3. kolo: USA - Fínsko (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

1.00 h (už v piatok 19. 2.) SKELETON: 1. jazda súťaže žien - Whistler

1.00 h (už v piatok 19. 2.) SNOUBORDING: Semifinále žien na U-rampe - Cypress Mountain, Vancouver

1.30 h (už v piatok 19. 2.) HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 2. kolo: Švajčiarsko - Kanada (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

2.00 h (už v piatok 19. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Voľné jazdy mužov - hala Pacific Coliseum, Vancouver

2.00 h (už v piatok 19. 2.) SKELETON: 2. jazda súťaže žien - Whistler

3.00 h (už v piatok 19. 2.) SNOUBORDING: Finále žien na U-rampe - Cypress Mountain, Vancouver

3.30 h (už v piatok 19. 2.) SKELETON: 1. jazda súťaže mužov - Whistler

4.00 h (už v piatok 19. 2.) HOKEJ-ŽENY: B-skupina - 3. kolo: Čína - Rusko (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

4.00 h (už v piatok 19. 2.) CURLING: Muži - 5. kolo: Švédsko - Čína, Veľká Británia - Dánsko, Nórsko - Švajčiarsko, Francúzsko - Kanada (Olympijské centrum, Vancouver)

4.45 h (už v piatok 19. 2.) SKELETON: 2. jazda súťaže mužov - Whistler

6.00 h (už v piatok 19. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 2. kolo: Slovensko - Rusko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

Piatok 19. februára (4 finálové disciplíny)

18.00 h CURLING: Ženy - 5. kolo: Nemecko - Veľká Británia, Rusko - USA, Čína - Dánsko (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SKOKY NA LYŽIACH: Kvalifikácia súťaže jednotlivcov na veľkom mostíku HS-140 - Whistler (Zmoray )

20.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super-G mužov - Whistler (Babušiak )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 2. kolo: Bielorusko - Švédsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

22.00 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon žien na 7,5+7,5 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Procházková? )

23.00 h CURLING: Muži - 6. kolo: Nemecko - Švajčiarsko, Dánsko - Kanada, Francúzsko - USA, Nórsko - Čína (Olympijské centrum, Vancouver)

0.45 h (už v sobotu 20. 2.) SKELETON: 3. jazda súťaže žien - Whistler

Skryť Vypnúť reklamu

1.30 h (už v sobotu 20. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 2. kolo: Česko - Lotyšsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

1.45 h (už v sobotu 20. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Tance na ľade - povinné tance - hala Pacific Coliseum, Vancouver

1.45 h (už v sobotu 20. 2.) SKELETON: 4. jazda súťaže žien - Whistler

3.20 h (už v sobotu 20. 2.) SKELETON: 3. jazda súťaže mužov - Whistler

4.00 h (už v sobotu 20. 2.) CURLING: Ženy - 6. kolo: Dánsko - Kanada, Švédsko - Čína, Veľká Británia - Japonsko, Švajčiarsko - Rusko (Olympijské centrum, Vancouver)

4.30 h (už v sobotu 20. 2.) SKELETON: 4. jazda súťaže mužov - Whistler

6.00 h (už v sobotu 20. 2.) HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 2. kolo: Fínsko - Nemecko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Sobota 20. februára (6 finálových disciplín)

Skryť Vypnúť reklamu

18.00 h CURLING: Muži - 7. kolo: Nórsko - Dánsko, Francúzsko - Nemecko, Čína - Veľká Británia, Švédsko - USA (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia akrobatických skokov žien - Cypress Mountain, Vancouver

19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super-G žien - Whistler

20.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na mostíku HS-140, 1. kolo - Whistler (Zmoray? )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Nórsko - Švajčiarsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

21.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na veľkom mostíku HS-140, 2. kolo - Whistler (Zmoray? )

22.30 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Bajčičák, Bátory )

23.00 h CURLING: Ženy - 7. kolo: Švédsko - Rusko, USA - Veľká Británia, Dánsko - Švajčiarsko, Nemecko - Čína (Olympijské centrum, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

23.30 h HOKEJ-ŽENY: Zápas v skupine o 5. - 8. miesto (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

1.30 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Lotyšsko - Slovensko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

2.00 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 1. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

2.15 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond

2.45 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Rozjazdy a semifinále žien na 1500 m, štvrťfinále a semifinále mužov na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

3.30 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 2. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

4.00 h (už v nedeľu 21. 2.) CURLING: Muži - 8. kolo: Švajčiarsko - Čína, Švédsko - Francúzsko, Kanada - Veľká Británia (Olympijské centrum, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

4.00 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-ŽENY: Zápas v skupine o 5. - 8. miesto (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

4.51 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále žien na 1500 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

5.05 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále mužov na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

6.00 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Nemecko - Bielorusko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Nedeľa 21. februára (6 finálových disciplín)

18.00 h CURLING: Ženy - 8. kolo: Veľká Británia - Švajčiarsko, Nemecko - Dánsko, Kanada - USA, Rusko - Japonsko (Olympijské centrum, Vancouver)

18.15 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 1. kolo - Whistler (Babušiak )

19.45 h BIATLON: Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom – Whistler (Hurajt, Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko, Kazár )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Rusko - Česko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

21.15 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Osemfinále, štvrťfinále a semifinále skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

22.00 h BIATLON: Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom – Whistler (Kuzminová, Halinárová, Gereková, Prekopová, Kalinová )

22.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 2. kolo - Whistler (Babušiak? )

22.18 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

22.30 h BOBY: 3. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

Skryť Vypnúť reklamu

23.00 h CURLING: Muži - 9. kolo: USA - Veľká Británia, Nórsko - Švédsko, Švajčiarsko - Kanada, Dánsko - Nemecko (Olympijské centrum, Vancouver)

23.45 h BOBY: 4. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

1.00 h (už v pondelok 22. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond

1.15 h (už v pondelok 22. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Tance na ľade - originálne tance - hala Pacific Coliseum, Vancouver

1.40 h (už v pondelok 22. 2.) HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Kanada - USA (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

4.00 h už v pondelok 22. 2. CURLING: Ženy - 9. kolo: Čína - Kanada, Japonsko - Nemecko, USA - Švédsko (Olympijské centrum, Vancouver)

6.00 h (už v pondelok 22. 2.) HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Švédsko - Fínsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu


Pondelok 22. februára (4 finálové disciplíny)

18.00 h CURLING: Muži - 10. kolo: Francúzsko - Nórsko, Kanada - USA, Nemecko - Čína, Švajčiarsko - Švédsko (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SKOKY NA LYŽIACH: Súťaž družstiev na veľkom mostíku HS-140, 1. kolo - Whistler

19.45 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint voľnou technikou - ženy - semifinále - Whistler

19.45 h SKOKY NA LYŽIACH: Súťaž družstiev na veľkom mostíku HS-140, 2. kolo - Whistler

20.35 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint voľnou technikou - muži - semifinále - Whistler (účasť SR? )

21.00 h HOKEJ-ŽENY: Semifinále č. 1 (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

22.00 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint voľnou technikou - ženy - finále - Whistler

22.25 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint voľnou technikou - muži - finále - Whistler (účasť SR? )

Skryť Vypnúť reklamu

23.00 h HOKEJ-ŽENY: Zápas o 7. miesto (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

23.00 h CURLING: Ženy - 10. kolo: Rusko - Čína, Japonsko - Švajčiarsko, Švédsko - Kanada, Veľká Británia - Dánsko (Olympijské centrum, Vancouver)

1.45 h (už v utorok 23. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Tance na ľade - voľné tance - hala Pacific Coliseum, Vancouver

2.00 h (už v utorok 23. 2.) HOKEJ-ŽENY: Semifinále č. 2 (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

3.00 h (už v utorok 23. 2.) AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia akrobatických skokov mužov - Cypress Mountain, Vancouver

4.00 h (už v utorok 23. 2.) HOKEJ-ŽENY: Zápas o 5. miesto (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

4.00 h (už v utorok 23. 2.) CURLING: Muži - 11. kolo: Nemecko - Veľká Británia, Francúzsko - Dánsko, Čína - USA (Olympijské centrum, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

Utorok 23. februára (4 finálové disciplíny)

18.00 h CURLING: Ženy - 11. kolo: Japonsko - Švédsko, Švajčiarsko - Nemecko, USA - Čína, Kanada - Veľká Británia (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Súťaž družstiev - skoky z mostíka HS-140, 1. súťažné kolo - Whistler

19.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia skikrosu žien - Cypress Mountain, Vancouver

20.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Súťaž mužov na 10 000 m - Olympijský ovál, Richmond

20.30 h BIATLON: Štafeta žien na 4 x 6 km - Whistler (účasť SR )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: 1. zápas o postup do štvrťfinále (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

22.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Osemfinále, štvrťfinále a semifinále skikrosu žien - Cypress Mountain, Vancouver

22.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Súťaž družstiev - štafeta na 4 x 5 km - Whistler

Skryť Vypnúť reklamu

23.00 h CURLING: Muži - 12. kolo: Čína - Kanada, Švédsko - Dánsko, Veľká Británia - Nórsko, Švajčiarsko - Francúzsko (Olympijské centrum, Vancouver)

23.03 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále skikrosu žien - Cypress Mountain, Vancouver

1.30 h (už v stredu 24. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program žien - hala Pacific Coliseum, Vancouver (Reitmayerová )

1.30 h (už v stredu 24. 2.) HOKEJ-MUŽI: 2. zápas o postup do štvrťfinále (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

2.00 h (už v stredu 24. 2.) BOBY: 1. jazda žien na dvojsedadlových boboch - Whistler

3.00 h (už v stredu 24. 2.) BOBY: 2. jazda žien na dvojsedadlových boboch - Whistler

4.00 h (už v stredu 24. 2.) CURLING: Ženy - 12. kolo: Švajčiarsko - USA, Kanada - Rusko, Japonsko - Dánsko, Švédsko - Nemecko (Olympijské centrum, Vancouver)

Skryť Vypnúť reklamu

4.00 h (už v stredu 24. 2.) HOKEJ-MUŽI: 3. zápas o postup do štvrťfinále (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

6.00 h (už v stredu 24. 2.) HOKEJ-MUŽI: 4. zápas o postup do štvrťfinále (hala Canada Hockey Place,

Streda 24. februára (6 finálových disciplín)

18.00 h, 23.00 h, 4.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) CURLING: Eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 1. kolo - Whistler (Zuzulová, Gantnerová )

20.15 h BEH NA LYŽIACH: Štafeta mužov na 4 x 10 km klasickou a voľnou technikou - Whistler (účasť SR )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: 1. štvrťfinálový zápas (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

22.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 5000 m - Olympijský ovál, Richmond

Skryť Vypnúť reklamu

22.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 2. kolo - Whistler (Zuzulová?, Gantnerová? )

1.30 h (už vo štvrtok 25. 2.) HOKEJ-MUŽI: 2. štvrťfinálový zápas (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

2.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) BOBY: 3. jazda žien na dvojsedadlových boboch - Whistler

2.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Rozjazdy žien na 1000 m, rozjazdy mužov na 500 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

3.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) BOBY: 4. jazda žien na dvojsedadlových boboch - Whistler

3.26 h (už vo štvrtok 25. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále štafiet žien na 3000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

4.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) HOKEJ-MUŽI: 3. štvrťfinálový zápas (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)

4.30 h (už vo štvrtok 25. 2.) AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále akrobatických skokov žien - Cypress Mountain, Vancouver

6.00 h (už vo štvrtok 25. 2.) HOKEJ-MUŽI: 4. štvrťfinálový zápas (hala Canada Hockey Place,

Štvrtok 25. februára (5 finálových disciplín)

18.00 h CURLING: Semifinále turnaja žien (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Klasické preteky jednotlivcov so skokmi na veľkom mostíku- skok na mostíku HS-140, 1 súťažné kolo - Whistler

20.00 h BEH NA LYŽIACH: Štafeta žien na 4 x 5 km klasickou a voľnou technikou - Whistler

20.00 h HOKEJ-ŽENY: Zápas o 3. miesto (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

22.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Klasické preteky jednotlivcov so skokmi na veľkom mostíku - beh na 10 km - Whistler

23.00 h CURLING: Semifinále turnaja mužov (Olympijské centrum, Vancouver)

0.30 h (už v piatok 26. 2.) HOKEJ-ŽENY: Finále (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

2.00 h (už v piatok 26. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Voľné jazdy žien - hala Pacific Coliseum, Vancouver (Reitmayerová? )

3.00 h (už v piatok 26. 2.) AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále akrobatických skokov mužov - Cypress Mountain, Vancouver

Piatok 26. februára (7 finálových disciplín)

18.00 h CURLING: Zápas o 3. miesto turnaja žien (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SNOUBORDING: Kvalifikácia paralelného obrovského slalomu žien - Cypress Mountain, Vancouver

19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 1. kolo - Whistler (Zuzulová, Gantnerová )

20.30 h BIATLON: Štafeta mužov na 4 x 7,5 km – Whistler (účasť SR )

21.00 h HOKEJ-MUŽI: 1. semifinálový zápas (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

21.15 h SNOUBORDING: Osemfinále, štvrťfinále a semifinále paralelného obrovského slalomu žien - Cypress Mountain, Vancouver

21.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Štvrťfinále stíhacích pretekov mužských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

22.00 h BOBY: 1. jazda na štvorsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

22.20 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Štvrťfinále stíhacích pretekov ženských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

22.27 h SNOUBORDING: Finále paralelného obrovského slalomu žien - Cypress Mountain, Vancouver

22.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 2. kolo - Whistler (Zuzulová?, Ganterová? )

23.07 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Semifinále stíhacích pretekov mužských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

23.30 h BOBY: 2. jazda na štvorsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

0.00 h (už v sobotu 27. 2.) CURLING: Finále turnaja žien (Olympijské centrum, Vancouver)

3.00 h (už v sobotu 27. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Štvrťfinále a semifinále mužov na 500 m, štvrťfinále a semifinále žien na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

3.30 h (už v sobotu 27. 2.) HOKEJ-MUŽI: 2. semifinálový zápas (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

4.16 h (už v sobotu 27. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále mužov na 500 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

4.26 h (už v sobotu 27. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále žien na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

4.52 h (už v sobotu 27. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále štafiet mužov na 5000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver

Sobota 27. februára (7 finálových disciplín)

18.00 h CURLING: Zápas o 3. miesto turnaja mužov (Olympijské centrum, Vancouver)

19.00 h SNOUBORDING: Kvalifikácia paralelného obrovského slalomu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 1. kolo - Whistler (Babušiak )

20.45 h BEH NA LYŽIACH: Beh žien na 30 km klasickou technikou s hromadným štartom - Whistler (Procházková? )

21.15 h SNOUBORDING: Osemfinále, štvrťfinále a semifinále paralelného obrovského slalomu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

21.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Semifinále stíhacích pretekov ženských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

21.51 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: D a C-finále stíhacích pretekov mužských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

22.00 h BOBY: 3. jazda na štvorsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

22.13 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: D a C-finále stíhacích pretekov ženských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

22.27 h SNOUBORDING: Finále paralelného obrovského slalomu mužov - Cypress Mountain, Vancouver

22.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 2. kolo - Whistler (Babušiak? )

22.49 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: B a A-finále stíhacích pretekov mužských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

23.12 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: B a A-finále stíhacích pretekov ženských družstiev - Olympijský ovál, Richmond

23.15 h BOBY: 4. jazda na štvorsedadlových boboch - Whistler (účasť SR )

0.00 h (už v nedeľu 28. 2.) CURLING: Finále turnaja mužov (Olympijské centrum, Vancouver)

1.30 h (už v nedeľu 28. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Exhibícia - hala Pacific Coliseum, Vancouver

4.00 h (už v nedeľu 28. 2.) HOKEJ-MUŽI: Zápas o bronz (hala Canada Hockey Place,

Nedeľa 28. februára (2 finálové disciplíny)

18.30 h BEH NA LYŽIACH: Beh mužov na 50 km klasickou technikou s hromadným štartom - Whistler (Bajčičák, Bátory )

21.15 h HOKEJ-MUŽI: Finále (hala Canada Hockey Place, Vancouver)

2.30 h (už v pondelok 1. 3.) ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL - Vancouver, BC Place Stadium

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  5. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  6. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  7. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  9. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  2. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  3. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the PPL
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  6. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  7. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  8. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  9. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  10. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 33 095
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 104
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 784
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 990
  5. Aká je chémia vôní 9 602
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 359
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 704
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 598
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 089
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 588
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Zimné olympijské hry (história, rekordy, športy, zaujímavosti)

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Koronavírus na Slovensku: Rodičov trápi dištančné vzdelávanie, PCR testy odhalili 196 prípadov (minúta po minúte)

PCR testy na Slovensku odhalili celkovo viac ako 105-tisíc nakazených. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 839 obetí.

Ilustračné foto.

Fico spojil Norberta Bödöra s Bonulom, predtým hovoril inak

Zákazky od Bonulu Smer nechce prezradiť.

Na fotografii (zľava) sú bývalý zamestnanec Bonulu Peter Brath; profesionálny zápasník Attila Végh; Matúš Mečár, ktorý bol odsúdený za vydieranie; nitriansky podnikateľ Norbert Bödör; podnikateľ a manažér zápasníkov Eduard Gerek a zástupca riaditeľa Národnej jednotky finančnej polície NAKA Milan Mihálik.
Dnes píše Nataša Holinová

Čaj u pána senátora

Pokým nebudú pre kráľov a pompadourky platiť tie isté pravidlá ako pre pospolitý ľud, nič sa nezmení.

Nataša Holinová

Neprehliadnite tiež

Systém Halo chráni jazdcov F1 od roku 2018.
Hrôzostrašná nehoda Romaina Grosjeana.

Vodičské preukazy si tu asi kupujú. Havárie vidí každý deň

Libor Hudáček hovorí o KHL aj o živote v Rusku.

Libor Hudáček v drese HC Neftechimik Nižnekamsk.
Romain Grosjean havaroval na Veľkej ceny Bahrajnu.