Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 37:21

SITA|10. feb 2010 o 20:45

Súhrn výsledkov stredajších predohrávaných stretnutí 16. kola hádzanárskej interligy žien (WHIL).

BRATISLAVA. Súhrn výsledkov stredajších predohrávaných stretnutí 16. kola hádzanárskej interligy žien (WHIL):

HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 25:29 (12:16)

Najviac gólov: Popluhárová 8/1, A. Tóthová 6/3, S. Szarková 5 - Vítková 8, Keclíková 8/3, K. Černá 5

Pok. hody: 4/4 - 5/4, vylúčené: 3 - 7, rozhodovali: Haščík a Oťapka (obaja SR), 400 divákov

V šlágri boli od začiatku stretnutia lepšie hráčky Slavie, domáce zahadzovali aj tie najvyloženejšie šance. Štvorgólové manko po prvom polčase sa síce hráčkam Šale podarilo po zmene strán znížiť na rozdiel dvoch gólov, ale vyrovnať sa im nepodarilo. Zo zaslúženého víťazstva sa tak napokon tešil líder súťaže z Prahy.

HC Britterm Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 37:21 (17:12)

Najviac gólov: Štěrbová 9, Chmelařová 7, Fleková 7/3 - Šimáková 7/2, Beňušková 4/3, Martanovičová 3

Pok. hody: 4/3 - 7/5, vylúčené: 3 - 3, rozhodovali: Horáček a J. Novotný (obaja ČR), 300 divákov

Hádzanárky Veselí si v prvom polčase udržiavali proti ŠKP štvor- až päťgólový náskok. Po zmene strán pridávali domáce hádzanárky do siete Bratislavčaniek gól za gólom a napokon zaslúžene triumfovali 37:21.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 37:21