BRATISLAVA.
Podrobný program
Sobota 20. februára (6 finálových disciplín):
18.00 h CURLING: Muži - 7. kolo: Nórsko - Dánsko, Francúzsko - Nemecko, Čína - Veľká Británia, Švédsko - USA (Olympijské centrum, Vancouver)
19.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia akrobatických skokov žien - Cypress Mountain, Vancouver
19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super-G žien - Whistler
20.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na mostíku HS-140, 1. kolo - Whistler (Zmoray)
21.00 h HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Nórsko - Švajčiarsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
21.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na veľkom mostíku HS-140, 2. kolo - Whistler (Zmoray?)
22.30 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Bajčičák)
23.00 h CURLING: Ženy - 7. kolo: Švédsko - Rusko, USA - Veľká Británia, Dánsko - Švajčiarsko, Nemecko - Čína (Olympijské centrum, Vancouver)
23.30 h HOKEJ-ŽENY: Zápas v skupine o 5. - 8. miesto: Švajčiarsko - Čína (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)
1.15 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond
1.30 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Lotyšsko - Slovensko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
2.00 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 1. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
2.45 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Rozjazdy a semifinále žien na 1500 m, štvrťfinále a semifinále mužov na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver
3.35 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 2. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
4.00 h (už v nedeľu 21. 2.) CURLING: Muži - 8. kolo: Švajčiarsko - Čína, Švédsko - Francúzsko, Kanada - Veľká Británia (Olympijské centrum, Vancouver)
4.00 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-ŽENY: Zápas v skupine o 5. - 8. miesto: Rusko - Slovensko (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)
4.51 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále žien na 1500 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver
5.05 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále mužov na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver
6.00 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Nemecko - Bielorusko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
Nedeľa 21. februára (6 finálových disciplín):
18.00 h CURLING: Ženy - 8. kolo: Veľká Británia - Švajčiarsko, Nemecko - Dánsko, Kanada - USA, Rusko - Japonsko (Olympijské centrum, Vancouver)
18.15 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Kvalifikácia skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver
18.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd do superkombinácie mužov - Whistler (Babušiak)
20.00 h BIATLON: Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom - Whistler (Hurajt)
21.00 h HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Rusko - Česko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
21.15 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Osemfinále, štvrťfinále a semifinále skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver
21.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom do superkombinácie mužov - Whistler (Babušiak)
22.00 h BIATLON: Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom - Whistler (Kuzminová)
22.18 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver
22.30 h BOBY: 3. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
23.00 h CURLING: Muži - 9. kolo: USA - Veľká Británia, Nórsko - Švédsko, Švajčiarsko - Kanada, Dánsko - Nemecko (Olympijské centrum, Vancouver)
00.00 h (už v pondelok 22. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond
00.05 h (už v pondelok 22. 2.) BOBY: 4. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec?)
1.15 h (už v pondelok 22. 2.) KRASOKORČUĽOVANIE: Tance na ľade - originálne tance - hala Pacific Coliseum, Vancouver
1.40 h (už v pondelok 22. 2.) HOKEJ-MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Kanada - USA (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
4.00 h (už v pondelok 22. 2.) CURLING: Ženy - 9. kolo: Čína - Kanada, Japonsko - Nemecko, USA - Švédsko (Olympijské centrum, Vancouver)
6.00 h (už v pondelok 22. 2.) HOKEJ-MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Švédsko - Fínsko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
Predpokladaný program slovenských športovcov:
Sobota 20. februára:
20.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na mostíku HS-140, 1. kolo - Whistler (Zmoray)
21.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na mostíku HS-140, 2. kolo - Whistler (Zmoray?)
22.30 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Bajčičák)
1.30 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Lotyšsko - Slovensko (hala Canada Hockey Place, Vancouver)
2.00 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 1. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
3.30 h (už v nedeľu 21. 2.) BOBY: 2. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
4.00 h (už v nedeľu 21. 2.) HOKEJ-ŽENY: Zápas v skupine o 5. - 8. miesto: Rusko - Slovensko (hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver)
Nedeľa 21. februára:
18.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd do superkombinácie mužov - Whistler (Babušiak)
20.00 h BIATLON: Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom - Whistler (Hurajt)
21.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom do superkombinácie mužov - Whistler (Babušiak)
22.00 h BIATLON: Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom - Whistler (Kuzminová)
22.30 h BOBY: 3. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec)
00.05 h (už v pondelok 22. 2.) BOBY: 4. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (Jagnešák - Nárovec?)
Program finálových disciplín:
Sobota 20. februára (6 finálových disciplín):
19.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super-G žien - Whistler
21.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na mostíku HS-140, 2. kolo - Whistler (Zmoray?)
22.30 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - stíhacie preteky - Whistler (Bajčičák, Bátory)
1.15 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond
4.51 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále žien na 1500 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver
5.05 h (už v nedeľu 21. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále mužov na 1000 m - hala Pacific Coliseum, Vancouver
Nedeľa 21. februára (6 finálových disciplín):
19.45 h BIATLON: Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom - Whistler (pravdepodobne Hurajt, iba ak by získali medailu vo vytrvalsotných pretekoch - Ma. Matiaško, Mi. Matiaško, Šimočko)
21.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom do superkombinácie mužov - Whistler (Babušiak)
22.00 h BIATLON: Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom - Whistler (Kuzminová)
22.18 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Finále skikrosu mužov - Cypress Mountain, Vancouver
00.00 h (už v pondelok 22. 2.) RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 1500 m - Olympijský ovál, Richmond
00.05 h (už v pondelok 22. 2.) BOBY: 4. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - Whistler (účasť SR)