Inter Bratislava po víťazstve v predĺžení tretí v extralige žien

TASR|27. apr 2002 o 19:35

Bratislava 27. apríla (TASR) - Hráčky Interu Bratislava obsadili v hádzanárskej extralige tretie miesto, keď v rozhodujúcom piatom stretnutí zdolali ...

Bratislava 27. apríla (TASR) - Hráčky Interu Bratislava obsadili v hádzanárskej extralige tretie miesto, keď v rozhodujúcom piatom stretnutí zdolali Sláviu Partizánske 23:22 po predĺžení a v sérii zvíťazili 3:2 na zápasy.

Inter Bratislava - Slávia Partizánske 23:22 po predĺžení (20:20, 10:9) /na zápasy 3:2/

Góly: Tobiášová 7/1, Kuťková 6/5, Molnárová 4, Hundáková 2, M. Harišová 2, Zedníková 2 - Szabová 8/3, Bohunská 5/1, Uhliarová 3, Hodošková 3, Školková 2, Púčiková 1. Rozhodovali: Haščík, Oťapka, 7 m hody: 6/6 - 5/4, vylúčené: 4:4

V dramatickom a vyrovnanom stretnutí, zvíťazili domáce hráčky až v predĺžení, kedy sa prejavilo ich pokojnejšie zakončenie.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Inter Bratislava po víťazstve v predĺžení tretí v extralige žien