Slováci v zahraničí - Dva góly Juraja Kucku

SITA|29. mar 2010 o 10:42

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (26. - 28. marca 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (26. - 28. marca 2010):

ANGLICKO

I. liga - 32. kolo:

Bolton - Manchester United 0:4 - Vladimír Weiss ml. za domácich nehral.

FC Liverpool - Sunderland 3:0 - Martin Škrtel za domácich pre zranenie nehral.

II. liga - 40. kolo:

Reading - West Bromwich 1:1 - Marek Čech za WBA nehral.

TALIANSKO

I. liga - 31. kolo:

Neapol - Catania 1:0 - Marek Hamšík hral za Neapol do 73. minúty. Tomáš Košický za hostí nechytal.

II. liga - 32. kolo:

Grosseto - Cesena 1:1 - Martin Petráš odohral za hostí celý zápas.

NEMECKO

I. liga - 28. kolo:

Mainz - Wolfsburg 0:2 - Miroslav Karhan odohral celý zápas, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) nehral. Peter Pekarík (Wolfsburg) odohral celý duel.

Bochum - Frankfurt 1:2 - Stanislav Šesták absolvoval za Bochum celý duel.

Brémy - Norimberg 4:2 - Marek Mintál za hostí nehral.

Hannover - 1. FC Kolín 1:4 - Ján Ďurica (Hannover) nehral.

II. liga - 28. kolo:

Aachen - Augsburg 4:0 - Szilárd Németh hral za domácich do 75. minúty a skóroval.

FRANCÚZSKO

II. liga - 30. kolo:

Laval - Nantes 0:1 - Ľuboš Kamenár odchytal za hostí celý zápas.

ŠKÓTSKO

Hearts - Glasgow Rangers 1:4 - Marián Kello za domácich nechytal pre zranenie.

Dundee United - Motherwell 3:0 - Dušan Perniš odchytal za Dundee celý zápas.

HOLANDSKO

I. liga - 29. kolo:

FC Twente - Sparta Rotterdam 3:0 - Miroslav Stoch a ani Andrej Rendla (obaja Twente) nehrali.

Breda - Den Haag 3:0 - Csaba Horváth za hostí nehral.

ČESKO

I. liga - 22. kolo:

Mladá Boleslav - Plzeň 4:0 - Lukáš Opiela za domácich nehral. Tomáš Hájovský nenastúpil, Marek Bakoš (obaja Plzeň) odohral celý zápas.

Bohemians 1905 - Teplice 1:1 - Martin Cseh a ani Michal Dian (obaja Bohemians) nehrali. Michal Gašparík nenastúpil, Matej Siva (obaja Teplice) odohral celý duel.

Kladno - Olomouc 2:3 - Peter Kostolanský nechytal, Peter Mráz (obaja Kladno) absolvoval celý zápas. Marek Kaščák odohral celý zápas, Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej (všetci Olomouc) nehrali.

Příbram - FK Bohemians Praha 3:2 - Jakub Rondzik za domácich nehral. Jaroslav Belaň odchytal celý zápas, Michal Demeter hral do 58. minúty, Peter Očovan (všetci Bohemians) nehral.

Slovácko - České Budějovice 1:0 - Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celý duel. Marián Jarabica nehral, Peter Černák a Ľubomír Meszároš (všetci České Budějovice) absolvovali celý zápas.

Sparta Praha - Brno 3:0 - Matúš Kozáčik a Milan Jurdík nehrali, Juraj Kucka odohral celý zápas, Igor Žofčák bol vystriedaný v 55. minúte, Miloš Lačný (všetci Sparta) nehral. Kucka dvakrát skóroval. Juraj Križko hral od 33. minúty, Martin Husár absolvoval prvý polčas, Andrej Hodek (všetci Brno) nehral.

MAĎARSKO

I. liga - 21. kolo:

Újpest - Honvéd 0:1 - Csaba Szórád a ani Viliam Macko (obaja Honvéd) nehrali.

Videoton - Haladás 4:2 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal.

Győr - Pápa 1:1 - Otto Szabó odohral celý zápas, Mário Bicák a Peter Molnár (obaja Győr) nehrali.

Ferencváros - Vasas 1:1 - Jozef Gáspár za hostí

MTK - Nyíregyháza 4:0 - Peter Struhár odohral za Nyíregyházu celý zápas.

Zalaegerszeg - Debrecín 4:1 - Marián Sľuka odohral za domácich celé stretnutie a skóroval.

POĽSKO

I. liga -22. kolo:

Vroclav - Kielce 1:1 - Marián Kelemen stál počas celého duelu v bránke domácich. Pavol Staňo odohral za hostí celý zápas a skóroval.

Wodzislaw - Poznaň 0:0 - Stanislav Velický odohral celý zápas a dostal aj žltú kartu, Filip Lukšík (obaja Wodzislaw) nenastúpil. Ján Zápotoka za hostí nenastúpil.

Polonia Bytom - Wisla Krakov 1:3 - Peter Hricko a Juraj Baláž nehrali, Marek Bažík bol vystriedaný v 74. minúte, Miroslav Barčík (všetci Bytom) hral od 70. minúty. Peter Šinglár za Wislu nehral.

Gdansk - Legia Varšava 2:3 - Peter Čvirik za Gdansk nehral. Ján Mucha ml. odchytal za hostí celý zápas.

Cracovia Krakow - Ruch Chorzów 1:4 - Gábor Straka hral do 73. minúty, Martin Fabuš (obaja Chorzów) nenastúpil.

RAKÚSKO

I. liga - 27. kolo:

Mattersburg - Salzburg 1:6 - Dušan Švento odohral za Salzburg celý zápas.

Kapfenberg - Sturm Graz 0:3 - Peter Hlinka odohral za hostí celý zápas a skóroval.

RUMUNSKO

I. liga - 25. kolo:

Gaz Metan Medias - Otelul Galati 0:1 - Michal Kubala za domácich absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu.

BULHARSKO

Levski Sofia - CSKA Sofia 0:0 - Peter Petráš za domácich hral od 39. minúty a dostal žltú kartu.

RUSKO

I. liga - 3. kolo:

Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad 1:2 - Tomáš Hubočan odohral za hostí celý duel a dostal žltú kartu.

Rostov - Spartak Moskovská oblasť 1:0 - Martin Jakubko hral za hostí do 45. minúty.

GRÉCKO

I. liga - 28 kolo:

AEK Atény - Panionios Atény 1:1 - Tomáš Belic (Panionios) odchytal celý zápas.

Aris Solún - Levadiakos 1:0 - Michal Peškovič odchytal za domácich celý zápas. Ľuboš Hajdúch (Levadiakos) na stretnutie nenastúpil.

Olympiakos Pireus - Škoda Xanthi 0:0 - Pavol Kováč (Olympiakos) nechytal. Zdeno Štrba odohral za hostí celé stretnutie.

TURECKO

Besiktas - Eskisehirspor 3:2 - Filip Hološko hral za Besiktas od 58. minúty a skóroval.

Denizlispor - Kasimpasa 3:3 - Martin Baran za hostí nenastúpil.