Slováci v zahraničí - Góly Stocha, Vitteka a Saparu

SITA|19. apr 2010 o 11:06

Sumár vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (16. - 18. apríla 2010)

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (16. - 18. apríla 2010):

ANGLICKO

I. liga - 35. kolo:

Stoke City - Bolton 1:2 - Vladimír Weiss ml. hral za hostí od 71. minúty.

II. liga - 44. kolo:

West Bromwich - Middlesbrough 2:0 - Marek Čech odohral za WBA celý zápas.

TALIANSKO

I. liga - 34. kolo:

Bari - Neapol 1:2 - Marek Hamšík odohral za Neapol celé stretnutie.

Catania - Siena 2:2 - Tomáš Košický za domácich nechytal.

II. liga - 36. kolo:

AC Turín - Cesena 1:1 - Martin Petráš za hostí nehral.

NEMECKO

I. liga - 31. kolo:

Freiburg - Norimberg 2:1 - Marek Mintál hral za hostí od 64. minúty.

Wolfsburg - Brémy 2:4 - Peter Pekarík (Wolfsburg) nehral.

Hamburger SV - Mainz 0:1 - Miroslav Karhan a aj Radoslav Zabavník (obaja Mainz) odohrali celý zápas.

1. FC Kolín - Bochum 2:0 - Stanislav Šesták odohral za Bochum celé stretnutie.

Bayern Mníchov - Hannover 7:0 - Ján Ďurica za hostí nehral.

II. liga - 31. kolo:

Ahlen - Aachen 0:1 - Szilárd Németh za hostí nenastúpil.

FRANCÚZSKO

I. liga - 33. kolo:

Valenciennes - Le Mans 0:1 - Filip Šebo hral za domácich od 81. minúty.

II. liga - 33. kolo:

Chateauroux - Nantes 2:2 - Ľuboš Kamenár odchytal za hostí celý zápas.

ŠKÓTSKO

Glasgow Rangers - Hearts 2:0 - Marián Kello za hostí nechytal pre zranenie.

Motherwell - Dundee United 2:3 - Dušan Perniš odchytal za Dundee celý zápas.

HOLANDSKO

FC Twente - Feyenoord 2:0 - Miroslav Stoch bol na trávniku do 91. minúty a skóroval, Andrej Rendla (obaja Twente) nehral.

Den Haag - Waalwijk 4:0 - Csaba Horváth (Den Haag) nenastúpil.

ČESKO

I. liga - 25. kolo:

Plzeň - Jablonec 1:1 - Tomáš Hájovský nenastúpil, Marek Bakoš (obaja Plzeň) hral do 62. minúty.

Brno - Olomouc 1:2 - Juraj Križko a Andrej Hodek nehrali, Martin Husár (všetci Brno) absolvoval celý duel. Tomáš Lovásik odchytal celý zápas, Ladislav Onofrej nenastúpil, Marek Kaščák (všetci Olomouc) hral od 83. minúty.

Slovácko - Bohemians 1905 1:1 - Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celý zápas. Martin Cseh odohral celý duel, Michal Dian (obaja Bohemians) nehral.

FK Bohemians - Mladá Boleslav 2:4 - Jaroslav Belaň a Michal Demeter odohrali celý duel, Peter Očovan (všetci Bohemians) hral od 63. minúty. Belaň a Očovan dostali žltú kartu. Lukáš Opiela (Mladá Boleslav) hral od 74. minúty a tiež dostal žltú kartu.

České Budějovice - Sparta Praha 0:0 - Marián Jarabica nenastúpil, Ľubomír Meszároš hral od 72. minúty, Peter Černák (všetci České Budějovice) absolvoval celý zápas. Matúš Kozáčik, Juraj Kucka, Igor Žofčák a Miloš Lačný odohrali celé stretnutie, Milan Jurdík (všetci Sparta) nehral. Kucka a Lačný dostali žltú kartu.

Slavia Praha - Kladno 0:0 - Štefan Senecký, Matej Krajčík a Peter Grajciar (všetci Slavia) nenastúpili. Peter Kostolanský aj Peter Mráz (obaja Kladno) absolvovali celý zápas.

Teplice - Příbram 1:0 - Michal Gašparík nehral, Matej Siva (obaja Teplice) hral od 74. minúty. Jakub Rondzik za domácich nechytal.

MAĎARSKO

I. liga - 24. kolo:

Honvéd - Diósgyör 4:2 - Csaba Szórád a ani Viliam Macko (obaja Honvéd) nehrali.

Zalaegerszeg - Győr 1:1 - Marián Sľuka odohral za hostí druhý polčas. Mário Bicák a brankár Peter Molnár nenastúpili, Otto Szabó (všetci Győr) absolvoval celý duel.

Paks - Videoton 1:2 - Tomáš Tujvel za hostí nechytal.

Nyíregyháza - Újpest 2:2 - Peter Struhár odohral za domácich celý zápas.

Vasas - Pápa 2:2 - Jozef Gáspár za domácich nehral.

RAKÚSKO

LASK - Salzburg 0:0 - Dušan Švento odohral za Salzburg celý zápas.

Mattersburg - Sturm Graz 0:0 - Peter Hlinka (Sturm) nehral.

RUMUNSKO

I. liga - 28. kolo:

Brašov - Gaz Metan Medias 3:2 - Michal Kubala za hostí nenastúpil.

BULHARSKO

Levski Sofia - Svoge 5:0 - Peter Petráš za domácich nehral.

GRÉCKO

I. liga - 30. kolo:

Larisa - Levadiakos 1:2 - Ľuboš Hajdúch (Levadiakos) na stretnutie nenastúpil.

Kavala - Panionios Atény 1:1 - Tomáš Belic (Panionios) odchytal celý zápas.

Olympiakos - Aris Solún 2:1 - Pavol Kováč (Olympiakos) chytal od 41. minúty. Michal Peškovič za hostí nechytal.

Iraklis - Škoda Xanthi 2:4 - Zdeno Štrba odohral za hostí celé stretnutie.

RUSKO

I. liga - 6. kolo:

Saturn Moskovská oblasť - Spartak Moskva 0:0 - Martin Jakubko hral za domácich do 75. minúty.

Tomsk - Zenit Petrohrad 0:0 - Tomáš Hubočan odohral za hostí celý zápas.

TURECKO

Ankaragücü - Eskisehirspor 3:1 - Róbert Vittek a aj Marek Sapara (obaja Ankaragücü) absolvovali celý zápas a obaja skórovali.

Fenerbahce - Besiktas 1:0 - Filip Hološko nastúpil v drese hostí v 85. min.