Slováci v zahraničí: Skórovali Vittek, Krajčík a Stoch

SITA|3. máj 2010 o 08:39

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (30. apríla - 2. mája 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (30. apríla - 2. mája 2010):

ANGLICKO

I. liga - 37. kolo:

FC Liverpool - Chelsea 0:2 - Martin Škrtel nehral za domácich pre zranenie.

Tottenham - Bolton 1:0 - Vladimír Weiss ml. hral za hostí do 61. minúty.

II. liga - 46. kolo:

West Bromwich - Barnsley 1:1 - Marek Čech za domácich odohral prvý polčas.

TALIANSKO

I. liga - 36. kolo:

Chievo - Neapol 1:2 - Marek Hamšík odohral za Neapol celé stretnutie a dostal žltú kartu.

Catania - Juventus 1:1 - Tomáš Košický za domácich nechytal.

II. liga - 38. kolo:

Frosinone - Cesena 0:2 - Martin Petráš za hostí nehral.

NEMECKO

I. liga - 33. kolo:

Hamburg - Norimberg 4:0 - Marek Mintál za hostí nenastúpil.

Dortmund - Wolfsburg 1:1 - Peter Pekarík (Wolfsburg) odohral prvý polčas.

Stuttgart - Mainz 2:2 - Miroslav Karhan a aj Radoslav Zabavník (obaja Mainz) odohrali celý zápas a obaja dostali žltú kartu.

Bayern - Bochum 3:1 - Stanislav Šesták hral za Bochum do 54. minúty.

Hannover - Mönchengladbach 6:1 - Ján Ďurica za domácich nehral.

II. liga - 33. kolo:

Paderborn - Aachen 2:1 - Szilárd Németh za hostí nenastúpil.

Koblenz - Kaiserslautern 2:2 - Erik Jendrišek hral od 68. minúty, Adam Nemec (obaja Kaiserslautern) od 78. minúty.

FRANCÚZSKO

I. liga - 35. kolo:

Valenciennes - Lorient 0:0 - Filip Šebo za domácich nehral.

II. liga - 35. kolo:

Arles - Nantes 1:0 - Ľuboš Kamenár odchytal za hostí celý zápas.

HOLANDSKO

I. liga - 34. kolo:

Breda - Twente Enschede 0:2 - Miroslav Stoch hral do 84. minúty, Andrej Rendla (obaja Twente) nehral. Stoch skóroval.

Heracles - Den Haag 4:2 - Csaba Horváth za hostí nehral.

ŠKÓTSKO

Hibernian - Hearts 1:2 - Marián Kello za hostí nechytal pre zranenie.

Dundee United - Glasgow Rangers 1:2 - Dušan Perniš odchytal za Dundee celý zápas.

ČESKO

I. liga - 27. kolo:

Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 - Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celé stretnutie a dostal žltú kartu. Lukáš Opiela za hostí nenastúpil.

Liberec - Bohemians 1905 1:1 - Martin Cseh absolvoval celý duel, Michal Dian (obaja Bohemians 1905) nenastúpil.

Brno - Plzeň 2:2 - Juraj Križko a Martin Husár absolvovali celý duel, Andrej Hodek (všetci Brno) nenastúpil. Husár dostal žltú kartu. Tomáš Hájovský odohral celý zápas, Marek Bakoš (obaja Plzeň) nenastúpil.

Teplice - Kladno 5:0 - Michal Gašparík nehral, Matej Siva (obaja Teplice) absolvoval celý duel. Peter Kostolanský aj Peter Mráz (obaja Kladno) absolvovali celý zápas.

FK Bohemians Praha - Jablonec 0:4 - Jaroslav Belaň a Michal Demeter odohrali celý duel, Peter Očovan (všetci Bohemians) nehral.

České Budějovice - Olomouc 2:1 - Marián Jarabica nenastúpil, Ľubomír Meszároš hral od 65. minúty, Peter Černák (všetci České Budějovice) absolvoval celý zápas. Tomáš Lovásik odchytal celý zápas, Marek Kaščák absolvoval prvý polčas, Ladislav Onofrej (všetci Olomouc) hral od 87. minúty.

Slavia Praha - Příbram 3:0 - Štefan Senecký nechytal, Matej Krajčík odohral celý zápas, Peter Grajciar (všetci Slavia) hral od 58. minúty. Krajčík skóroval. Jakub Rondzik za hostí nechytal.

Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 - Ján Greguš nehral, Róbert Zéher (obaja Ostrava) hral od 87. minúty. Matúš Kozáčik a Juraj Kucka absolvovali celý zápas, Igor Žofčák hral od 79. minúty, Miloš Lačný a Milan Jurdík (všetci Sparta) nehrali.

POĽSKO

Gdansk - Gliwice 0:1 - Peter Čvirik za Gdansk nehral. Pavol Staňo za hostí nenastúpil.

Chorzów - Legia Varšava 1:0 - Gábor Straka (Chorzów) absolvoval celý zápas.

Ján Mucha odchytal za hostí celé stretnutie.

Bytom - Lubin 2:1 - Juraj Baláž nechytal, Marek Bažík a Peter Hricko odohrali celý zápas, Miroslava Barčíka (všetci Bytom) vystriedali v 57. minúte.

Wisla Krakov - Kielce 0:1 - Peter Šinglár za Wislu nehral.

Vroclav - Poznaň 0:3 - Marián Kelemen stál počas celého duelu v bránke domácich. Ján Zápotoka za hostí hral od 73. minúty.

Wodzislaw - Gdynia 2:1 - Stanislav Velický odohral celý zápas, Filip Lukšík (obaja Wodzislaw) nenastúpil.

MAĎARSKO

I. liga - 26. kolo:

Vasas - Honvéd 2:2 - Jozef Gáspár za domácich nehral. Csaba Szórád a ani Viliam Macko (obaja Honvéd) nehrali.

Zalaegerszeg - Diósgyör 3:0 - Marián Sľuka za domácich nenastúpil.

Paks - Győr 1:1 - Mário Bicák a brankár Peter Molnár nenastúpili, Otto Szabó (všetci Győr) absolvoval celý duel.

Nyíregyháza - Kecskemét 2:3 - Peter Struhár odohral za domácich celý zápas.

Kaposvár - Videoton 1:3 - Tomáš Tujvel za hostí nechytal.

RAKÚSKO

Salzburg - Wiener Neustadt 4:2 - Dušan Švento za Salzburg hral do 66. minúty.

Ried - Sturm Graz 1:2 - Peter Hlinka (Sturm) nehral.

RUMUNSKO

I. liga - 30. kolo:

Iasi - Gaz Metan Medias 1:1 - Michal Kubala za hostí hral do 69. minúty.

Temešvár - Otelul Galati 2:1 - Marián Čišovský a Miloš Brezinský nehrali, Ján Kozák (všetci Temesvár) hral od 74. minúty.

Vaslui - Ceahlaul 1:0 - Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.

BULHARSKO

Varna - Levski Sofia 1:1 - Peter Petráš za hostí odohral celý duel.

RUSKO

I. liga - 8. kolo:

Saturn Moskovská oblasť - Petrohrad 0:1 - Martin Jakubko za domácich hral do 65. minúty. Tomáš Hubočan za hostí hral do 83. minúty.

TURECKO

I. liga - 32. kolo:

Ankaragücü - Trabzonspor 1:0 - Róbert Vittek hral do 36. minúty, Marek Sapara (obaja Ankaragücü) absolvoval celý zápas. Vittek skóroval.

Diayrbakirspor - Besiktas 1:3 - Filip Hološko za Besiktas nehral.

Sivaspor - Kasimpasa 1:1 - Martin Baran za hostí nehral.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slováci v zahraničí: Skórovali Vittek, Krajčík a Stoch