Ako hrali slovenskí futbalisti v zahraničí

SITA|22. aug 2010 o 23:28

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (20. - 22. augusta 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (20. - 22. augusta 2010):

ANGLICKO

I. liga - 2. kolo:

Everton - Wolverhampton 1:1 - Ján Mucha ml. za domácich nechytal.

West Bromwich - Sunderland 1:0 - Marek Čech za domácich absolvoval celý duel.

NEMECKO

I. liga - 1. kolo:

Bayern Mníchov - Wolfsburg 2:1 - Peter Pekarík odohral za hostí prvý polčas a dostal žltú kartu.

Mönchengladbach - Norimberg 1:1 - Marek Mintál a ani Róbert Mak (obaja Norimberg) nenastúpili.

1. FC Köln - Kaiserslautern 1:3 - Adam Nemec hral za hostí od 78. minúty.

Mainz - VfB Stuttgart 2:0 - Miroslav Karhan hral do 67. minúty, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) absolvoval celý duel. Zabavník dostal žltú kartu.

ČESKO

I. liga - 6. kolo:

Hradec Králové - Jablonec 1:0 - Matej Krajčík za hostí absolvoval celý duel.

Liberec - Příbram 0:0 - Ján Vlasko za Liberec nehral. Jakub Rondzik nechytal, Milan Jurdík (obaja Příbram) hral do 56. minúty.

Slovácko - Ústi nad Labem 1:1 - Miroslav Filipko a Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohrali celý zápas. Miloš Gibala hral od 78. minúty, Ladislav Benčík (obaja Ústí) od 56. minúty.

Sparta Praha - Plzeň 0:1 - Juraj Kucka hral do 54. minúty, Igor Žofčák a Miloš Lačný (všetci Sparta) nenastúpili. Tomáš Hájovský nehral, Marek Bakoš (obaja Plzeň) nastúpil v 78. minúte.

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:2 - Martin Cseh nehral, Igor Držík (obaja Bohemians 1805) absolvoval prvý polčas. Peter Černák (České Budějovice) odohral celý zápas.

Mladá Boleslav - Baník Ostrava 1:0 - Lukáš Opiela odohral za domácich celý duel. Ján Greguš absolvoval druhý polčas a dostal žltú kartu, Róbert Zeher (obaja Ostrava) absolvoval celý duel.

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0 - Tomáš Lovásik (Olomouc) nechytal. Martin Husár odohral celý zápas, Martin Poláček, Juraj Križko a Andrej Hodek (všetci Brno) nehrali.

HOLANDSKO

I. liga - 3. kolo:

Venlo - Den Haag 2:3 - František Kubík odohral za Den Haag celý duel.

ŠKÓTSKO

Hamilton - Hearts 0:4 - Marián Kello odchytal za Hearts celý zápas.

Dundee United - Inverness 0:4 - Dušan Perniš odchytal celý duel, Filip Mentel (obaja Dundee Utd.) nechytal.

Hibernian - Glasgow Rangers 0:3 - Vladimír Weiss ml. hral za hostí od 66. minúty.

FRANCÚZSKO

II. liga - 4. kolo:

Laval - FC Nantes 0:0 - Ľuboš Kamenár za hostí nechytal.

MAĎARSKO

I. liga - 4. kolo:

Kecskemét - Szolnok 4:2 - Ladislav Rybánsky za Kecskemét odchytal celý duel.

Újpest - Vasas 2:2 - Jozef Gáspár za Vasas odohral celý zápas.

Győr - MTK 1:1 - Otto Szabó (Győr) nehral.

Videoton - Ferencváros 1:1 - Tomáš Tujvel za domácich odchytal celý zápas.

Siófok - Kaposvár 0:0 - Peter Molnár za Siófok odchytal celý zápas. Lelkes za hostí nenastúpil.

POĽSKO

Polonia Varšava - Lubin 2:1 - Csaba Horváth odohral za Lubin celý zápas.

Vroclav - Legia Varšava 0:1 - Marián Kelemen za Vroclav odchytal celý duel.

Belchatow - Chorzów 3:2 - Gábor Straka odohral za hostí celý duel a dostal žltú kartu.

Widzew Lodž - Wisla Krakov 0:1 - Peter Šinglár nehral, Erik Čikoš (obaja Wisla) hral do 64. minúty, keď bol vylúčený.

Bytom - Kielce 0:1 - Peter Hricko a Michal Hanek absolvovali celý zápas, Miroslav Barčík nastúpil v 80. minúte, Blažej Vaščák a Marek Bažík (všetci Bytom) nehrali. Pavol Staňo absolvoval celý zápas, Lukáš Janič (obaja Kielce) absolvoval druhý polčas.

Gdynia - Zabrze 2:0 - Miroslav Božok za domácich absolvoval celý duel. Vladimír Balát za hostí nehral.

Poznaň - Cracovia Krakov 5:0 - Ján Zápotoka za domácich nenastúpil. Marián Jarabica za hostí odohral celý zápas a dal si vlastný gól.

RUSKO

I. liga - 18. kolo:

Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 3:0 - Martin Jakubko za domácich hral od 84. minúty. Ján Ďurica za hostí nehral.

TURECKO

Besiktas - Buyuksehirspor 0:2 - Filip Hološko za domácich absolvoval celý duel.

Manisaspor - Ankaragücü 0:3 - Štefan Senecký a Róbert Vittek nenastúpili, Marek Sapara bol vystriedaný v 74. minúte, Stanislav Šesták (všetci Ankaragücü) absolvoval celý zápas. Šesták skóroval a dostal aj žltú kartu.

Konyaspor - Eskisehirspor 2:1 - Ivan Lietava absolvoval celý zápas, Peter Grajciar (obaja Konyaspor) hral od 65. minúty.

RUMUNSKO

I. liga - 5. kolo:

Universitate Kluž - Otelul Galati 2:1 - Peter Čvirik za domácich absolvoval celý zápas.

Vaslui - Steaua Bukurešť 0:3 - Dušan Kuciak odchytal celý duel, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nenastúpil.

Pandurii - Gaz Metan Medias 0:0 - Michal Kubala hral za hostí od 56. minúty.

FC Temešvár - Branesti 2:1 - Marián Čišovský odišiel z trávnika v 18. min, Miloš Brezinský (obaja Temešvár) nenastúpil.