Tenis: Zápas 1. kola Roland Garros Husárová - Fusaiová prerušili za stavu 1:1

TASR|28. máj 2002 o 22:12

Paríž (TASR): Zápas prvého kola dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji roka Roland Garros v Paríži medzi slovenskou tenistkou Janette Husárovou ...

Paríž (TASR): Zápas prvého kola dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji roka Roland Garros v Paríži medzi slovenskou tenistkou Janette Husárovou a Francúzkou Alexandrou Fusaiovou prerušili za stavu 6:2, 3:6 a 1:1 pre dážď a tmu, pričom dohrávať sa bude v stredu.

V prvom sete na dvorci dominovala Husárová, ktorá ťažila zo svojho prvého podania, vo štvrtej a ôsmej prelomila súperkin servis a doviedla úvodné dejstvo za 30 minút do víťazného konca v pomere 6:2. V druhom sete sa karta obrátila, keď Fusaiová spresnila hru a aj vďaka Husárovej nevynúteným chybám viedla po dvoch brejkoch už 4:1. Hoci sa rodáčke z Bratislavy podarilo ešte znížiť na 3:4, záver setu patril domácej tenistke.

la fi

Domov»Tenis»Tenis: Zápas 1. kola Roland Garros Husárová - Fusaiová prerušili za stavu 1:1