Tenis: Suchá skončila v prvom kole Roland Garros na rakete Sereny Williamsovej

TASR|29. máj 2002 o 13:21

Paríž 29. mája (TASR) - Slovenská tenistka Martina Suchá prehrala v prvom kole druhého grandslamového turnaja roka Roland Garros v Paríži s treťou nasadenou ...

Paríž 29. mája (TASR) - Slovenská tenistka Martina Suchá prehrala v prvom kole druhého grandslamového turnaja roka Roland Garros v Paríži s treťou nasadenou Američankou Serenou Williamsovou za hodinu hladko v dvoch setoch 3:6 a 0:6 a vypadla z ďalších bojov.

Slovenke nevyšiel úvod stretnutia, keď vo štvrtej hre prehrala svoje podanie, hoci viedla už 40:0. Favorizovaná Američanka výhodu jedného brejku pretavila do zisku prvého setu, ktorý vyhrala za 35 minút v pomere 6:3, keď sa prezentovala širokou paletou víťazných úderov, hoci jej celkom nevychádzalo prvé podanie. Druhý set bol už jednoznačnou záležitosťou mladšej zo sestier Williamsových, ktorá nedovolila 21-ročnej rodáčke z Nových Zámkov uhrať ani jedinú hru a vyprevadila Slovenku z dvorca nepopulárnym "kanárom".

dvojhra - 1. kolo

Martina SUCHÁ (SR) - Serena Williamsová (3-USA) 3:6, 0:6

la fi

Domov»Tenis»Tenis: Suchá skončila v prvom kole Roland Garros na rakete Sereny Williamsovej