Zlochová prehrala vo finále dvojhry v Egypte

SITA|24. okt 2010 o 14:14

Slovenská tenistka Zuzana Zlochová nasadená ako tretia prehrala v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji ITF v egyptskom meste Ain Elsokhna so štvorkou miestnej singlovej súťaže Alexandrou Cadantovou 2:6, 3:6.

AIN ELSOKHNA. Slovenská tenistka Zuzana Zlochová nasadená ako tretia prehrala v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji ITF v egyptskom meste Ain Elsokhna (dotácia 10 000 USD, antuka) so štvorkou miestnej singlovej súťaže Alexandrou Cadantovou 2:6, 3:6.

Rumunka v sobotu v semifinále prekonala ďalšiu Slovenku Vivien Juhászovú.

Dvadsaťročná zverenkyňa Jozefa Krausa Zlochová bola dosiaľ najvyššie na 383. priečke vo svetovom rebríčku WTA Tour, momentálne figuruje na 395. pozícii v renkingu. Členka TK Baník Prievidza bola vyhlásená za Hráčku augusta podľa ITF, keď od konca júla postupne získala trofeje v srbskom Paliči, poľskej Ilawe, Doboji a Brčku - takisto v Bosne a Hercegovine. Celkovo má na konte 5 titulov, premiérový si vybojovala vlani v Sarajeve.