Wozniacka zdolala Schiavoneovú, postúpila do semifinále

TASR|28. okt 2010 o 22:25

Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa po víťazstve 3:6, 6:1, 6:1 nad Taliankou Francescou Schiavoneovou prebojovala do semifinále.

DAUHA. Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa po víťazstve 3:6, 6:1, 6:1 nad Taliankou Francescou Schiavoneovou prebojovala do semifinále MS WTA Tour v katarskej Dauhe.

Svetová jednotka sa po prehre s piatou nasadenou Samanthou Stosurovou rehabilitovala triumfom napriek tomu, že v prvom sete pokračovala v nevýraznom výkone z predošlého duelu. V ďalších dvoch setoch však už jasne dominovala, keď súperke v zostávajúcom priebehu zápasu dovolila uhrať len dva gemy a zabezpečila si tak účasť medzi elitným kvartetom.

"Súperka hrala v prvom sete naozaj dobre. Potom som sa snažila hrať agresívnejšie, čo v konečnom dôsledku aj pomohlo," uviedla 20-ročná Dánka.

Caroline Wozniacka (1-Dán.) - Francesca Schiavoneová (4-Tal.) 3:6, 6:1, 6:1