Rendla nadšený z debutu v základe Almela, mrzí ho prehra

SITA|7. nov 2010 o 14:35

Slovenský ofenzívny futbalista Andrej Rendla sa v sobotňajšom stretnutí 12. kola holandskej Eredivisie 2010/2011 na trávniku SC Heerenveen ocitol premiérovo v základnej zostave Heraclesu Almelo.

ALMELO.

Dvadsaťročný útočník, resp. ofenzívny záložník, ktorý je v tomto tíme na hosťovaní z kádra úradujúceho holandského majstra FC Twente, napokon odohral 65 minút.

Banskobystrický rodák Rendla, ktorý prišiel do Twente v roku 2007 spod Urpína a vinou vleklých zranení sa nedokázal výraznejšie presadiť, bol nadšený zo svojho debutu v základnej jedenástke. Mrzela ho však prehra 2:3, a to najmä preto, že hostia siahali po cennom bode.

"Z ihriska som išiel za nepriaznivého stavu 0:2. Potom som si ešte pozrel náš úspešný pokutový kop a išiel som sa osprchovať. Keď som sa vrátil, bolo už 2:2. Škoda, že sme v samom závere nešťastne inkasovali tretí gól," cituje portál VoetbalPrimeur.nl slová slovenského futbalistu. Ten dostal v dueli s Heerenveenom prednosť pred Evertonom Ramosom da Silvom, ktorý ho potom v druhom polčase nahradil na trávniku.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Rendla nadšený z debutu v základe Almela, mrzí ho prehra