Beck so Zelenayom prehrali v Ortisei vo štvrťfinále

SITA|10. nov 2010 o 18:13

Slovenskí tenisti Karol Beck a Igor Zelenay prehrali na turnaji v Ortisei už vo štvrťfinále.

ORTISEI. Karol Beck a Igor Zelenay nasadení ako tretí prehrali v stredajšom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP Challenger Tour Internazionali di Tennis Val Gardena Südtirol v talianskom Ortisei (dotácia 64 000 eur, tvrdý povrch Synthetic v hale) s Rakúšanmi Martinom Fischerom a Philippom Oswaldom za 56 minút 1:6, 6:3, 7:10 (zápasový tajbrejk).

Beck a Zelenay si odnášajú 18 bodov do deblového renkingu a spoločný šek na 850 eur. Fischer a Oswald v 1. kole vyradili Dominika Hrbatého s Čechom Jaroslavom Pospíšilom.

Beck si v Ortisei vo štvrťfinále dvojhry zmeria sily s krajanom Lukášom Lackom, víťaz bude slovenskou jednotkou k 15. novembru. Momentálne ňou je 28-ročný zvolenský rodák Beck.

Štvorhra - štvrťfinále:

Martin Fischer, Philipp Oswald (Rak.) - Karol Beck, Igor Zelenay (3-SR) 6:1, 3:6, 10:7 (zápasový tajbrejk) za 56 minút