Z kvarteta Slovákov najrýchlejší Bátory

SITA|14. nov 2010 o 11:57

Z kvarteta Slovákov v takmer stočlennom štartovom poli na pretekoch v behu na lyžiach kategórie FIS na 15 km voľnou technikou vo švédskej Bruksvallarne bol najlepší Ivan Bátory, ktorý skončil dvadsiaty.

BRUKSVALLARNA.

Za víťazným Marcusom Hellnerom zo Švédska zaostal o vyše dve minúty. Len o 12,4 s pomalší ako Bátory bol ďalší slovenský reprezentant Martin Bajčičák na 24. mieste. Biatlonista Pavol Hurajt figuruje vo výsledkovej listine na 36. priečke, Peter Mlynár za ním zaostal o necelých päť sekúnd a patrila mu 39. pozícia.

Výsledky - 15 km voľnou technikou - muži:

1. Marcus Hellner 35:31,1 min, 2. Johan Olsson +30,4 s, 3. Daniel Rickardsson (všetci Švéd.) +35,2, ... 20. Ivan Bátory +2:01,6, 24. Martin Bajčičák +2:14,0, 36. Pavol Hurajt +2:54,7, 39. Peter Mlynár (všetci SR) +2:59,3