Luis Fabiano zostrelil Levante hetrikom, Barcelona s prehľadom vyhrala

SITA|22. jan 2011 o 19:49

V úvodnom sobotňajšom stretnutí 20. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División 2010/2011 zvíťazil klub FC Sevilla nad Levante 4:1.

MADRID. V sobotňajšom stretnutí 20. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División 2010/2011 zvíťazil klub FC Sevilla nad Levante 4:1.

Troma gólmi sa v zápase prezentoval brazílsky kanonier Luis Fabiano, zvyšný presný zásah Andalúzanov zaznamenal francúzsky obranca Julien Escudé.

V ďalšom dueli privítala Barcelona na Nou Campe Santander. Katalánci ukázali, že sa rýchlo otriasli zo stredajšej pohárovej prehry 1:3 s Betisom Sevilla a nenechali nič na náhodu. Nad svojím súperom zvíťazili rozdielom triedy 3:0 a upevnili si postavenie na čele tabuľky.

Gólovú prestrelku so šťastnejším koncom videli v záverečnom sobotňajšom zápase fanúšikovia vo Valencii. Domáci tím FC v ňom zvíťazil nad Malagou tesne 4:3, keď autorom rozhodujúceho gólu bol v 90. minúte Aduriz. Hostia už od 15. minúty hrali bez vylúčeného Demichelisa, v 65. minúte ho nasledoval aj Rosario.

Výsledky sobotňajších stretnutí 20. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División 2010/2011:

FC Barcelona - Santander 3:0 (2:0)

Góly: 2. Pedro, 33. Messi (z pok. kopu), 56. Iniesta

FC Sevilla - Levante 4:1 (3:0)

Góly: 28., 43. a 68. Luis Fabiano (druhý z pok. kopu), 39. Escudé - 58. Xisco

Valencia - Malaga 4:3 (1:2)

Góly: 17. Mata z pok.kopu, 53. Soldado, 67. Banega, 90. Aduriz - 10., 35. Rondon, 79. Baptista 79, ČK: 15. Demichelis, 65. Rosario, 38.000 divákov

Domov»Futbal»Španielsko»Luis Fabiano zostrelil Levante hetrikom, Barcelona s prehľadom vyhrala