Róbert Mak skóroval pri výhre Norimbergu

TASR|18. feb 2011 o 22:45

Slovenský futbalový útočník Róbert Mak skóroval v jedinom piatkovom zápase 23. kola nemeckej bundesligy a jeho Norimberg zdolal na domácom trávniku Frankfurt 3:0.

NORIMBERG.

Dvadsaťročný zakončovateľ prišiel na ihrisko krátko po hodine hry a tri minúty pred koncom upravil na 2:0 pre domácich. Marek Mintál nastúpil v 89. minúte. Bol to druhý bundesligový gól v podaní slovenského mládežníckeho reprezentanta Maka a zvyšoval ním na 2:0 pre 1. FC.

Norimberg sa vďaka víťazstvu posunul už na šiestu priečku tabuľky, no na prvý Dortmund stráca až 17 bodov.

Výsledok piatkového stretnutia 23. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy 2010/2011:

1. FC Norimberg - Eintracht Frankfurt 3:0 (0:0)

Góly: 67. Schieber, 87. MAK, 90. Kohen, 35 000 divákov, Róbert Mak nastúpil v 66. min a v 87. min strelil druhý gól domácich, Marek Mintál (obaja Norimberg) sa dostal na trávnik v 89. min