UKF Nitra zvíťazila v Žiari

SITA|19. feb 2011 o 20:50

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 25. kola slovenskej extraligy žien vo volejbale:

BRATISLAVA.

MŠK Žiar nad Hronom - UKF Nitra 1:3 (-20, -17, 21, -22)

100 min, rozhodovali: Vaško a Kubáň, 50 divákov

Vo všetkých herných činnostiach boli lepšie hosťujúce hráčky. Žiar nad Hronom dokázal vzdorovať súperovi lev v treťom sete, v ktorom zvíťazil 25:21, v ostaných dejstvách triumfovali hostky.

COP Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:0 (15, 16, 18)

67 min, rozhodovali: V. Kováčik a M. Kováčik, 100 divákov

Od úvodu zápasu nebolo pochýb o tom, kto v ňom zvíťazí. Domáce hráčky boli jasne lepšie vo všetkých herných činnostiach a triumfovali jednoznačným spôsobom 3:0 na sety.

VTC Pezinok - AC Uniza Žilina 3:1 (-20, 9, 22, 10)

90 min, rozhodovali: Matúš a Szász, 120 divákov

Domáce nastúpili mierne oslabené, hneď v úvode setu sa im zranila ďalšia hráčka a do konca prvej časti sa iba hľadali. V ďalšom priebehu však už jasne dominovali a zvíťazili.

Spoje Paneurópa Bratislava - VK Gat Solutions Senica 3:0 (26, 16, 18)

72 min, rozhodovali: Matis a Juráček, 60 divákov

Spoje podali koncentrovaný výkon a zaslúžene zvíťazili 3:0. Hostia vzdorovali iba v prvom sete.